Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szénhidrát napon milyen...

Szénhidrát napon milyen korlátokat érdemes felállítani, h azért ne szaladjon el velük a ló!?!? Sántít nekem ez a süti-torta evés.

Figyelt kérdés
Mit érdemes reggelire,ill. vacsorára,és étkezések között?
2010. jún. 16. 07:11
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Na ja igazad van,védd meg magad :D

Értelek amúgy(bár szerintem biztosan jól nézel ki és ügyes vagy,hogy ledtad azt a sok felesleges kilót)


Igen :D Forgattam a szemem:D Mert hány embernek okozott kárt?:P :D


Amúgy husit,ha fehér mindennap ehetsz.Mert a fehérje kell az izmoknak és a babódnak is,hogy lépést tudj tartani vele :)Mert a 90 napos sajnos az izmot bontja,nem a zsírt.Ez a baj ezzel.Szerintem napközben 1-2 kocka csoki is belefér.(A csokis diétában én is benne lennék :D )A kenyér igen...az az ami nem jó :)De ha te úgy érzed ezt szeretnéd hát mondhatok én akármit :P De én azt mondom az a 3-4 kg pikk-pakk lemegy.

Abban igazad van,hogy ennél rosszabb megoldások is vannak.Köszönöm,hogy elolvastad a linket!(Még akkor is ha lesz.rod :D)

Gratulálok a picihez!

2010. jún. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Köszi,és szép estét,én lépek mert már nagyon reklamál egy jó kis fehér husi itt mögöttem. :) (gyümi nap van,még jó,h lassan vége,mert lassan megeszem őt magát...de egy kis méregtelenítés azért szerinted is belefér igaz?...tudom egy nap alatt k..va sok méreg távozott,de akkor is...egy hétig csinálja akinek 2 anyja van!) :)
2010. jún. 17. 18:27
 23/38 A kérdező kommentje:
Nehogy azt hidd,h ha szédelegni,vagy türelmetlenkedni kezdek akkor folytatom!Azt a férjem sem hagyná...így is sírva könyörög,h maradjak 50 kg fölött...nem tom..majd meglátom,h jó fiú lesz-e :) :) :)
2010. jún. 17. 18:29
 24/38 anonim ***** válasza:

Jó étvágyat hozzá:) A méregtelenítés alap nekem is!

Halgass a férjedre.Ő biztos nem akar rosszat!:)

Nem vagy te olyan buta,hogy akkor tovább csináld ha rosszul vagy.Ez tetszik!:)

Szép estét Nektek is :)

2010. jún. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

Azt megkédezhetem,h hány éves vagy,és mivel foglakozol? :)

(...ha most leírod,h dietetikus,vagy belgyógyász,akkor maradjunk inkább a Rubint Rékánál... :) :) :) csak viccelek,tényleg érdekel!)

2010. jún. 18. 06:43
 26/38 anonim ***** válasza:

rossz szénhidrát nap: egész nap édesség

jó szénhidrát nap: egész nap teljes kiörlésű gabonafélék, zöldségek.

2010. jún. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
olvasd el a fogyókúra szabályait,és akkor tudnád,hogy reggelire mindig gyümölcsöt kell enni.
2010. jún. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim válasza:
ezt a diétát én is csináltam. én nem hittem el hogy lesz vmi hatása. ettem rendesen nagy tányér makaróni vagy pizza, vacsorára az előírt mennyiségű(vagy néha kicist több) torta és fogytam 7kilót. (igaz én csak másfél hónapig csináltam am se voltam valami nagyon kövér)
2010. jún. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
23 vagyok és belgyógyász :D Nemám :) Tanulok még,főiskolára járok:)
2010. jún. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Szia!

Én rendesen végigcsináltam a 90 napos diétát, alig ment le 3 kg. Akkor volt rajtam még bő 15-17 kg súlyfelesleg. És nem bűnöztem egyáltalán! Víznapot is vasszigorral tartottam.

Szóval nem jött be.

Tényleg sánta a fogyókúra, ha végiggondolod, a keményítőt a szervezeted rövidebb szánláncú cukrokra bontja... a keményítő szénhidrát... tehát 4 napos ismétlésben 2 nap szénhidrát? sok egy kicsit...

2010. jún. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!