Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Én egy 20 éves lány vagyok.175...

Én egy 20 éves lány vagyok.175 cm és 115 kg. le szeretnék fogyni 30-40kg-ot szeptemberre de nem tudom hogyan lehetne. Van valami jó módszeretek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 13:02
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:

Bulémia felejtős...

Fogyni lehet vele, de ugyanolyan súlyos betegség, mint a kövérség.

2011. jún. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:

1.ettől a kommenttől most még jobban szánlak és sajnállak de mind1.magadat alázod...

2. csak annyit kérdeznék ha te olyan tökéletesen nézel ki, mit keresel a fogyókúrás kérdések között? mert hogy normálisan nem tudsz egy mondatot sem leírni az tuti, nem hogy "tanácsot" adni.

2011. jún. 6. 23:32
 23/54 anonim ***** válasza:
7%
Nem keresek semmit a fogyókúrás kérdések között véletlen találtam rá a kérdésedre.Nem vagyok tökéletes mert csak 43as a karom és én nagyobbat szeretnék! előbb magadat kellene megsajnálnod szerintem.Nyelvtanból 4es voltam szerintem helyesebben írok mint te.Na de én azt mondom segíts magadon isten is megsegít. ne itt várd a segítséget a kocka barátaidtól.18/F
2011. jún. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
10%
És te addig nekem ne írd hogy nem tudok tanácsot adni meg sajnálsz amíg nem tudsz arra rákeresni önállóan hogy mitől tudnál fogyni. ha már a levegőre nem szeretnél menni mert kocka vagy akkor dzsaljál be az edzőterembe és kezdj el futni a futópadon. ne hogy azt hidd hogy majd valaki itt ajánl neked fogyókúrás bogyókat azt lefogysz. ébredj már fel attól hogy ülsz a gép előtt és írogatod a h*lye kérdéseidet még nem fogsz lefogyni! lehet lepontozni amiért megmondom az igazat! általában itt az őszinte embereknek van kevés százalékuk és nem a butáknak!!! Ennyi. 18/F
2011. jún. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 A kérdező kommentje:

jéé 4-es voltál nyelvtanból?...hát legyél rá büszke, gondolom a "dzsaljál" szót is ott tanultad!

...istenem...kocka...erre inkább nem is írok semmit, mert ez csak nevetséges.

ja és gratulálok hogy te szuper őszintének és tanácsadónak tartod magad azzal a kijelentéseddel, hogy : "fogyá le fullzsírosvagy mán sok volt a szalonka meg a paraszt kolbi mi ? :D "

hát gratulálok, na és itt be is fejeztem. köszi továbbá nem vagyok kíváncsi a véleményedre...és itt egy szuper mondás neked is : ha nem tetszik, el lehet menni!

2011. jún. 8. 12:08
 26/54 anonim ***** válasza:
0%
Erre csak annyit tudok írni hogy fogadd meg a mondókádat azt ha nem tetszik az őszinte és igaz válasz akkor EL LEHET MENNI :D a dzsaljál az egy értelmes szó. nem mindenki olyan buta mint te hogy csak egy nyelvet beszél:D a legelső válaszom teljesen értelmes volt benne volt minden ami csak lehetett! ki elemezzük? fullzsírosvagy. hát nem vagy az? fogyá le fél mázsát azt majd lehet mondani hogy nemvagyfullzsíros. a sok szalonkától meg a kolbásztól hízott el az a buta fejed :D el hiszem hogy szereted az a nagy beled de ha már a munka büdös és nem vagy hajlandó ráállni a futópadra és megemelni azt a zsíros valagadat akkor tudlak sajnálni! de te még mindig a gép előtt ülsz és fogadni merek hogy a kérdésed kiírása óta híztál vagy 10 kilót. NE NETEZZÉ FUSSÁ!!!
2011. jún. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:
szerintem nem szégyen ha nem tudok cigányul...és nem vagyok egy román paraszt! valószínűleg ha segéd munkásként dolgoznék valami lepukkant faluban egy építkezésen lehet h nem lennék ilyen, de tudod mit...inkább ilyen vagyok, nem olyan mint te...egy putris paraszt román aki folyton csak ugyanazt tudja hajtogatni!tessék,folytathatjuk még ezt csak akkor ne ugyanazt hajtogasd mindig. ja és nehogy azt hidd hogy azzal megsértesz hogy dagadék meg hogy zsíros... stb... hehh mint mondtam inkább ilyen vagyok, mint.... de a többit már tudod.na és mostmár,ha nem vagy kocka mint azt állítgatod akkor ne írogass!...csáá
2011. jún. 10. 15:22
 28/54 anonim ***** válasza:
0%
hehe...putris paraszt román? a román az nem cigány te anallfabéta. a paraszt se! a paraszt tudod ki? anyukád. aki 60 éve 20 évesen művelte a földet te szerencsétlen. lehet neked is azt kéne akkor nem lennél ilyen daggadt. reggel 8-tól este 8ig kapálnál és ledolgoznád azt a felesleget amit a 20 év semmittevésben összeszedtél. itt nem fogsz lefogyni nem érted? mereszted a zsíros p*csádat és tömöd magadba a tábla csokikat ettől nem fogysz le. még most is alszol fogadni merek ahelyett hogy elmennél dolgozni és tennél érte hogy ne legyél ilyen zsíros. egy normális ember mint pl én is ilyenkor készülődik a melóba és nem alszik délig. és ha nem vagy kocka akkor ne írjál többet hanem menj el dolgozni és fogyjál le. sajnálod tőlem hogy meló előtt meg meló után bekapcsolom egy órára a gépet? vagy mitől vagyok én kocka? de hát igazad van legyél inkább olyan mint amilyen vagy aludjál délig kapcsold be a gépet azt szedjél fel még pár kilót! 18/F
2011. jún. 14. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 A kérdező kommentje:

te atya ég....ugyanazokat tudod írni amiket én!!! vedd már észre magad!

"ha nem vagy kocka ne írj..." ... stb

jesszus, szánalmas vagy és az a legszebb hogy mind emellett még nevetséges is, hogy még mindig nekem írogatsz, teszem hozzá még mindig nem tudsz helyesen írni!

De nem baj én csak jókat nevetgélek rajtad amilyen sötét paraszt vagy, ja és a parasztot manapság nem feltétlenül a földművesekre szokták használni...nem tudom te hol laksz de mind1 is!de mindenképpen legyél rá büszke, hogy 18 évesen 5-kor kelsz, csak kár hogy abba nem gondolsz bele, hogy nem mindenki kőműves mint te és nem kell már 6-kor a téglákat pakolnia.

ja, és még mindig nem értem miért írogatsz, mikor szerintem érthetően megmondtam, hogy nem vagyok kíváncsi se rád, se a véleményedre, de úgy látszik ilyen a felfogásod...20x kell elmondani mire megérted!

és most fog jönni az, hogy "jó nem írok többet te zsíros...."...bla bla bla! és én nagyon jót fogok rajta nevetni!

2011. jún. 14. 16:00
 30/54 anonim ***** válasza:
0%
Ha tudni szeretnéd rendőr vagyok és nem kőműves. aki a másikat utánozza az te vagy! "ha már a levegőre nem szeretnél menni mert kocka vagy" szóval szerintem ne okoskodj mert csak magadat járatod le. az ilyen lusta emberek meg is érdemlik hogy éhen haljanak. úgy hogy aludjál csak délig és legyél magadra büszke hogy te délben kelsz! ;) tudod tenned is kéne azért hogy ne legyél ilyen dagadt nem csak másban keresni a hibát! gondolom még suliba jársz miért nem sportolsz? itt a nyár menj el árú feltöltőnek a tescoba. ha gondolod tudok segíteni mert van munka csak keresmi kell és akkor legalább nem ülsz otthon és még pénz is keresel. és nem csori szüleidnek kell 7 műszakot nyomni. csak hogy lásd rendes vagyok. 18/F
2011. jún. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!