Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni 17 éves...

Hogyan tudnék fogyni 17 éves férfi létemre?

Figyelt kérdés

Körülbelül 180 cm vagyok de 80 kg a súlyom.

Föleg strandon feszélyez ez mikor látom hogy mindenki kockás

hassal szaladgál s akkor én mellette hogy nézek ki.

Elkezdtem kevesebbet enni 6 óra után már nem eszek de emellett mivel tudnék fogyni?

A hasbol szeretnék leadni meg mellizmomat kellene szálkásitani mert hájas. Ezenkivül a vádlim ami idegesitöen vastag.

Tippeket várok hogy milyen gyakorlatokat végezzek.


2011. júl. 24. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem kb ilyen kéne neked:napi 50 fekvő 200 felülés 70 vádli erősítés,és súlyzózás 5 kilóval 40-et mindent meg kell mozgatni ,ahhoz ,hogy elégjen a zsír:Dés ne mond ,hogy mindenkinek kockás a hasa ,mert egy csomóan annyira soványok ,hogy látszik az alap hasizmuk ,szerintem az sem valaMi jó dolog:D
2011. júl. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
72%

'17 éves férfi'

bocs de csak idáig jutottam, nem tudtam tovább olvasni a röhögéstől :D

2011. júl. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Rezko92 válasza:
92%
6után nem enni ökörség, helyi zsírégetés amit te szeretnél elérni az ökörség, és ha 17éves férfi vagy tudhatnád, hogy google a barátod...
2011. júl. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mitől lettál férfi? (Bocsi)

Mit sportolsz? Ha semmit akkor pont itt az ideje elkezdeni. Ne kérdezd meg hogy melyik a legjobb sport, mert mindenkinek más. Azt kell csinálni ami tetszik, mert a sportnak nem szabad a kínszenvedéssel azonosulnia. Az étkezésről pedig itt szoktak okos dolgokat írni, ebben én nem vagyok szakértő.

2011. júl. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Keményen sportolj. Én azt ajánlom, hogy edzőterembe menj, nekem az vált be. Ha teljesen kezdő vagy, akkor személyi edzővel kezdd. Mondd el neki, hogy mit szeretnél, kérj tőle tanácsot és segít a céljaid elérésében. Tud adni edzéstervet otthonra, terembe, szabadba és ha mellette edzel, nem sérülhetsz meg.


Bármit csinálsz, a lényeg: izzadj meg, fáradj el, legyen izomlázad és okosan étkezz. Ha ez megvan, király leszel.


(Az meg, hogy mit nevezünk férfinak, szubjektív. Mindenki maga dönti el)

2011. júl. 25. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!