Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Én egy 20 éves lány vagyok.175...

Én egy 20 éves lány vagyok.175 cm és 115 kg. le szeretnék fogyni 30-40kg-ot szeptemberre de nem tudom hogyan lehetne. Van valami jó módszeretek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 13:02
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
0%
amúgy pesti vagyok de a román akkor se cigány! :)
2011. jún. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:

hehh...ha ezt a rendőr dumát elhiszi neked valaki akkor gratulálok neki.

és ha már elhiszi akkor biztosan büszke rá hogy ilyen paraszt rendőrök is vannak....

látom még mindig nehéz a felfogásod de hát nem csodálkozom...rendőr úr xD

2011. jún. 17. 23:02
 33/54 anonim ***** válasza:
40%
Nem kell elhinned nem azért írtam.aki paraszt itt az te vagy! lány létedre elég gusztustalan lehetsz. nem csodálom hogy egy férfi sem áll veled szóba. a viselkedésed mellé el tudom képzelni milyen igénytelen zsírtömeg lehetsz. lehet hogy még pajeszod is van.egyébként jobb ha tudod hogy ha el a beszélgetés személyesen zajlana már rég bent lennénk a kerületi rendőrkapitányságon. remélem még erre sor kerül:)
2011. jún. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
10%
egyébként ha beállítod hogy lehessen privát üzenetet küldeni nagyon szívesen elküldöm a belső telefonszámom amin a munkahelyemen el tudsz érni.szóval meggyőződhetsz magad róla hogy valóban rendőr vagyok. mert miért is hazudnék? nem érdekem főleg nem itt és nem neked! de ez amúgy is lényegtelen mert nem a foglalkozásommal kapcsolatban tetted fel a kérdést.
2011. jún. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
0%
De ha továbbra is folytatod ezt kénytelen leszek lépni ez ügyben mert több pontban is közszolgálati személy elleni jogokat sértettél. szerintem figyelj oda hogy miket írsz mert ebből csak te jöhetsz ki rosszul!
2011. jún. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:

kicsit érdekes, hogy mikor már olyanokat írok én is akkor jelented be hogy rendőr vagy, másik meg hogy én is simán feljelenthetnélek vagy tököm tudja mit csinálhatnék azért amiket írtál úgyhogy ezt hagyjuk.

egyébként meg gondolj amit akarsz én tudom hogy milyen vagyok, nem neked fogom itt ecsetelni hogy mi-miért van!

ennyi, és most már tényleg megkérlek hogy HAGYJÁL MÁR BÉKÉN!!!!!

2011. jún. 18. 10:48
 37/54 anonim ***** válasza:
74%

Jaj ez a válaszoló nagyon ráér :)) Méghogy rendőr :DDD


Kérdező, te meg inkább menj el otthonról mozogni, lustikám ;)

2011. jún. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
"kicsit érdekes, hogy mikor már olyanokat írok én is akkor jelented be hogy rendőr vagy," Miért mit írtál te szerencsétlen? azt hogy kőműves vagyok és 6-kor kelek. erre írtam hogy nem, mert én rendőr vagyok. látom szellemileg is eléggé le vagy maradva a korosztályodhoz képest de hát ez van neked ez jutott:D miért ne írjak idióta? ne tegyél fel kérdést kutya se fog veled foglalkozni. ha meg itt akarsz barátkozni mert az életben egy senki vagy mindenki szemében akkor nem jó helyen jársz:D
2011. jún. 19. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
egyébként nem 6 kor kelek hanem akkor amikor behívnak szolgálatba. most például ügyeletes vagyok...de ez meg már nem tartozik rád. vissza térhetnénk a témához mert így nem fogsz lefogyni zsíroskám hogy tereled a szót!!!:D
2011. jún. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
33%
Remélem azért nem írsz mert épp a futópadon vagy! :) majd írd meg mennyit fogytál!
2011. jún. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!