Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok, és szeretnék...

14 éves vagyok, és szeretnék fogyni. Hogy tudnék leadni pár kilót?

Figyelt kérdés
Engem nem a számok érdekelnek, csak az, hogy laposabb legyen a hasam, és a combomról is menjen le valamennyi. Nem úgy akarok lefogyni, hogy 1 hónap múlva már sokkal karcsúbb legyek, hanem nyárra, mert Egyiptomba megyek nyaralni, és szeretnék jól kinézni. Tudom, hogy legtöbben azt tabácsolják, ne csináljak semmit, mert úgy is növök, de amióta abbahagytam a sportolást, felcsúszott rám néhány kiló, aminek nem kellett volna. Újrakezdeni meg nem tudom, mert elég komoly sportról van szó... 14/L
2011. okt. 7. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézegesd a mai fogyós kérdéseket pár helyen első válaszadóként belinkeltem egy videót. Bocsi de nem érzem helyénvalónak hogy mindenhova odamásolgassam. Úgy gondolom neked is sok hasznos tipp lesz benne.
2011. okt. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megválaszoltad a saját kérdésed.

Abbahagytad a sportot.

Kétlem,hogy lenne olyan sport,amit ennyi idősen ne lehetne folytatni,akár máshol.

A másik meg,hogy nem csak egy fajta sportág létezik.

A lényeg,hogy edzésre járj,ne otthon a tv előtt dvd-re ugrándozz ennyi idősen.

2011. okt. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

tesó nagyon egyszerűen fogyassz minden reggelire győri édes joreggeltet hiszen abba lassan felszívodó szénhidrát van ami az emésztést könnyíti és a éhséget csökkenti és lassaban bomlik föl az anyaga mint a gyorsan felszívódó szénhidrátnak

meg+ezek mellé sportolj ha fogyásra mész akk kerékpár futás gugolás felülés ezeket ajánlom meg előtte egy kis bemelegítő torna am ez elég ne adj ki semmilyen külön cuccra kest emrt ugyse érné meg és ez leeht hosszab út az eredményhez de hasznosabb és jegyezd meg 4x egyél egy nap!reggeli ebéd uzsi és még egy kis savanyuság estére mert az zsírbontó sőt azt ne is sajnáld!És remélem tudtam segíteni sok sikert tesó!

2011. okt. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el mást sportolni akkor. A szervezetednek hiányzik a mozgás - ezért is a plusz kilók, amik fogyókúrákkal, ilyesmikkel sosem fognak normálisan eltűnni, bele fogsz esni te is a hintázásába.


Bár kíváncsi vagyok, mi az a sport, ami nem újrakezdhető.


Olcsóbb sportok is tökéletesek: bicaj, görkori, úszás, futás, stb.. Találd fel magad! :)

2011. okt. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként röplabdáztam, és azért nem tudom újrakezdeni, mert a mi csapatunk elég "komoly" csapat. Minden héten meccsekre járnak, ahol csak a legjobbakat rakja fel az edző hogy nyerjenek, meg országosra is mentek... és az egyik szülő vett a csapatnak egyéni legeás mezeket még tavaly, de mivel én abbahagytam, le kellett adnom, és most már nem tudnám visszakapni. Szóval nincs se mezem, meg a pályára se tudnék felmenni. Így nincs értelme, hogy hülyét csináljak magamból
2011. okt. 8. 08:30
 6/7 anonim válasza:
kezdj el megint sportolni valamit
2011. okt. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem keress másik csapatot akkor... :) Ha magát a sportot szereted, akkor talán az sem fontos, ha nem jártok versenyre, a lényeg, hogy érezd jól magad, és mozogj! :)
2011. okt. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!