Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Regenor diétával kapcsolatban...

Regenor diétával kapcsolatban mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Tudom, sokan butaságnak és pénzkidobásnak tartják az italt, és tudom, valószínűleg anélkül is működne a diéta önmagában, ha rendesen betartják. De most nem erre vagyok kíváncsi, hanem arra, hogy aki csinálta, itta a lötyit, annak milyen tapasztalatai vannak? Mennyit fogytatok, és miután abbahagytátok, visszajöttek a kilók? Esetleg valaki csinálta az ital nélkül is?

2020. jún. 10. 09:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A feleségem kipróbálta ital nélkül is.

A regenor nem is fogyasztószernek lett kitalálva.

Már többször írtam róla régebbi kérdéseknél, ha gondolod, olvasd végig a hozzászólásaimat, hátha segít:


https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__1..


https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__1..



https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__9..

2020. jún. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi :)
2020. jún. 10. 11:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Én pár nap alatt epegörcsöt kaptam vagy a folyadéktól, vagy attól a sok állati zsírtól. Ha nem vagy hozzászokva a zsírhoz, egy kínszenvedés lesz. Ha igen, akkor lehet sikereket elérni. Kolléganőm 20 kilót fogyott így. Én most életmódváltással, felesleges állati zsíroktól mentesen 14 kilót fogytam 4 hónap alatt és elégedett vagyok magammal. Nekem a regenor öngól volt.
2020. jún. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Sajnálom :( gondolom nem mindenkinek jön be.

De örülök, hogy megtaláltad a neked megfelelő diétát és sikerült lefogyni, gratulálok! :)

2020. jún. 10. 13:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Igen, a neked megfelelőt kell megtalálni.
2020. jún. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez számodra tökéletes lesz :))
2020. jún. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves #3

Akitől beszerezted a regenort, az nem tájékoztatott, hogy ha baj van epéddel, akkor csak saját felelősségre fogyasztható a regenor? Ilyenkor megindíthatja az epekövet, ha van. Illetve epekrízist okozhat. Olyankor szokott a zsír is "undorító" lenni :)

Ezt a kérdező figyelmébe is ajánlom. Ha úgy érzi, hogy nem tud zsírt fogyasztani, akkor nem árt megnézetni az epekövet.

A regenor legfőbb szerepe, hogy beindítja az epetermelést. Előtte én sem bírtam ránézni a zsírra, utána meg már akár zsíros kenyeret szalonnával is tudnék enni.

2020. jún. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Soha nem volt baj az epémmel, egészséges vagyok. Az egészséges növényi zsírokat szeretem is és használom bőséggel. Régen évekig vega voltam, a mai napig nem eszem minden nap húst, inkább csak alkalmanként, akkor is halat meg csirkét, nem szalonnát. Ezért undorodom a zsírtól és a nehéz ételektől, egyszerűen rosszul vagyok a gondolatától is. Nem is egészséges. Persze, aki szeret ilyesmiket enni, annak hajrá.
2020. jún. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ó nekem semmi bajom a szalonnával, a zsíroskenyér is finom :D
2020. jún. 11. 17:50
 10/12 GyBlanka54 válasza:
Én pár napja kezdtem el a kúrát, ez nem egy diéta, hanem egyfajta szervezet kitisztítás, a kandida diéta és a ketogén diéta keveréke, ez egyfajta tosztító kúra amely megtisztít minket a felesleges salakanyagtól, és minél több minden probléma keletkezik, pl gyomorgörcs vagy ilyesmi, annál jobban "szennyezett" a szervezetünk, azaz annál nagyob probléma van belül stb. Éncazért kdzdtem bele mert a pajzsmirígyem alul működik és inzulin rezisztenciám van, folyton hízok és emiatt nincs mensim több mint egy fél éve.
2020. aug. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!