Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 100kg feletti nő vagyok....

100kg feletti nő vagyok. Szerintetek hány szem Adipex-et rendeljek 2 hónapra?

Figyelt kérdés
Aki már használta,neki mi vált be? Mennyi idő alatt hány szemtől mennyit fogyott?
2011. jún. 1. 18:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%

Egyet se, semmire se jó.

Legfeljebb támogatja a diétát, picit meggyorsítja a fogyást, de ezt te is el tudod érni, ha mozogsz mellette.

Felesleges pénzkidobás minden "fogyasztószer", ilyen nincs.


Sok mindent kipróbáltam, ezt is, de többé nem kapkodok be semmit. Salátázok, levesezek, biciklizek, és igyekszem minél egészségesebben élni.

Ezektől csak legfeljebb beteg leszel, vékony nem.


2-3 kg fogyásnál többet ne remélj tőle egy hónap alatt, és ennek függvényében el tudod dönteni, hogy kell-e neked az a sz.r ennyiért.

2011. jún. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%

Szia!

Én sem javaslom egyáltalán,az ügyeletre vitt be a férjem miatta,240-es vérnyomással,142-es pulzussal.Azt hittem ott halok meg,annyira vert a szívem,meg úgy ziláltam,mint aki egyfolytában fut,nem engedik leállni.Szörnyű volt,ot bőgtem hogy állítsák le valahogy ezt a szívdobogást,mert nem bírom már tovább.Injekciók,gyógyszerek,nagy nehezen sikerült,de csak órák múlva.Nagyon rosszul voltam,sosem felejtem el azt az érzést,ami akkor volt.Szerintem nagyon gondolt meg,hogy akár egy szemet is beszedsz belőle,mert nekem nem érte meg,sőt,ekkora hülyét mint én,még sosem láttam.

2011. jún. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem ellenérveket kérnék,köszönöm.

Férjem 2 hónap alatt 15kg-t fogyott tőle.

2011. jún. 1. 19:10
 4/18 anonim ***** válasza:
23%
Ja,bocs,Te tudod.Sokan örültek hogy ezt is leírta valaki..
2011. jún. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
35%
Nem vagyunk mi orvosok! Most ha azt írják hogy 4db-ot akkor te beveszed mind a négyet?...
2011. jún. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
mármint naponta négyet
2011. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem is csodálkozom a válaszokon,kár volt feltennem a kérdést.
2011. jún. 1. 21:27
 8/18 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem amúgy olcsóbb, ha speedet veszel.
2011. jún. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell megsértődni azért, mert hülyeségre készülsz...lusta vagy! A férjed 15 kg-os fogyása 2 hónap alatt szerinted egészséges? Ne csodálkozz, ha hamarabb lesz impotens, mint gondolnád! Tényleg, mekkora bunkók a válaszolók...megakarnak óvni a saját agyatlanságodtól! A szer nem véletlenül lett betiltva, vágod? Akkor most ki is gáz?
2011. jún. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én is 100kg felett vagyok,hasonló cipőben.Szeretném megkérdezni tőled,hogy milyen oldalról rendelte a férjed az Adipexet?Mert azt hallottam sok helyen hamísítják, és nem hat.Ő diétázott mellette vagy csak szedte az Adipexet?Napi egyet vett be vagy netán többet,hogy ilyen szép eredményt ért el a fogyásával?Köszönöm válaszod előre is.

2011. jún. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!