Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 100kg feletti nő vagyok....

100kg feletti nő vagyok. Szerintetek hány szem Adipex-et rendeljek 2 hónapra?

Figyelt kérdés
Aki már használta,neki mi vált be? Mennyi idő alatt hány szemtől mennyit fogyott?
2011. jún. 1. 18:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Adipex mellett diéta??? Bakker az adipex étvágycsökkentő!!!! Ha továbra is két pofára eszitek mellette a pacalpörköltet,tortával és üdítővel,semmit az égvilágon nem fogtok fogyni!

Az adipex segít elkezdeni a fogyókúrát,segít leküzdeni azt a hatalmas éhségérzetet,a kívánósságot,de még így is kell hozzá akaraterő!

2011. jún. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Kedves Erika!

Mint már írtam,2 hónap alatt 15kg-t fogyott. Napi 2-3l vizet ivott,és alig bírt enni,nem volt éhes,amikor evett,akkor pedig egészséges dolgokat. Párolt zöldségek,rizs,csirkemell,stb. Mellett eljártunk futni is hetente párszor. Ő egy kollégán keresztül rendelte még tavaly,de én azért a netről rendelem majd meg,mert a kollégáink is már innen rendeltek,akik mostanában rendeltek,és olcsóbb.

2011. jún. 4. 19:41
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Ti komolyan 100 kg-osan futottatok?
2011. jún. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Igen,én sokáig nem is bírtam,mert fájt a lábam.

De nem értem: ha sportolunk az a baj,ha tespedünk akkor meg az? Pffff...

2011. jún. 4. 20:04
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Senki sem tanácsolja, hogy 100 kilósan fussatok.

Mondjuk ha lenne egy kis eszetek...


De hát ezek után mit is mondjak.

2011. jún. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Szia!

Én tavaly három hónap alatt 8 kg fogytam tőle. Szuper jól éreztem magam, hogy végre megindult. Sajnos a lelkiállapotom is rájátszott visszahiztam (nincs hosszú i betűm). Újra kezdtem és úgy jártam ahogy az előttem lévő az ügyeleten kötöttem ki. Szerintem ne rendeld meg egyszerre. Megváltozott a csomagolása már 20 db van egy levélen próbának az is jó, hogy birja a szervezeted. Neten fent vannak ők nem árulnak hamisitványt. Valószinűleg nem szabadott volna addig újra kezdenem amig a lelki világom zavaros mert csak felerősitette a dolgokat. Napi egy szemnél ne vegyél be többet!!!!Mindenkinél másképp hat nekem a 30 szem után indult el a fogyás és úgy hatott, hogy nem tartottam 3 napos szünetet.

2011. jún. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
70%

Szia Kérdező!


A Férjed valószínűleg nem az Adipextől, hanem a megválogatott kajától és a mozgástól fogyott.

Semmiképp nem javasolnám ezt a szemetet, mert tönkreteszi a belső szerveket. Egyik ismerősömnek leállt tőle az egyik veséje...szeretnél Te is így járni?

Az eszedbe sem jutott, hogy ilyen káros bogyók helyett inkább átvariáld az étkezésedet és mozogj?

A csokika, a kóla és az egyéb hizlaló dolgok helyett sok zöldség, gyümölcs, teljes kiőrlésű pékáruk és fehér húsok. Ennyi.

100 kiló felett ne fuss, mert szétroppannak az ízületeid. Először csak sétálj, ha pedig már lementél 100 kiló alá, elkezdhetsz lassan kocogni. A fokozatos terhelés nem teszi tönkre a térdízületeidet.


Nagyon szomorú, amikor a túlsúlyos emberek a csodatablettáktól várják a fogyást és nem az életmódváltástól! Hiába szedi az ember azt a sz*rt, ha mellette 0 mozgás és szemétevés van, semmit nem ér, csak kidobta a pénzt az ablakon.


És most mehet a lepontozás.


26/L

2011. jún. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Még annyit írnék, hogy semmi baj azzal, ha mozogsz, félreértetted. Csak 100 kiló felett kockázatos néhány mozgás, például a futás, mert megsínylik az ízületek. Vannak kíméletesebb mozgások is, amelyeket nagy túlsúllyal is lehet végezni. Ezért is írtam, hogy először inkább csak sétálj, ha pedig már jó néhány kilót leadtál (nem Adipexszel, hanem egy ésszerűen összeállított étrenddel), akkor elkezdheted a futást is.

Viszont van egy jó hírem is: akik nagy súlytöbblettel rendelkeznek, hamarabb és látványosabban képesek lefogyni, mint azok, akiknek mondjuk csak 7-8 kiló feleslegük van. Ennek pedig az az oka, hogy a nagyobb túlsúlyúak pulzusa már minimális mozgástól is zsírégető tartományba kerül.


26/L

2011. jún. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!