Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik a legerősebb, leghatáso...

Melyik a legerősebb, leghatásosabb zsírégető?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 18:29
1 2 3
 21/27 Manka68 válasza:

Szia!

Tapasztalatom szerint a legjobb fogyókúra a cukros diéta, az nem csinál semmiféle hiányt a szervezetedben, és akár egy egész életen át lehet csinálni. Persze eleinte nehéz átállni erre, de megéri. A lényege, hogy kevés szénhidrátot szabad enni, azt is napi 5-6 alkalomra elosztva. Fehérjéket nyugodtan lehet enni, akár zsíros ételt is, nem a zsír hízlal, hanem a szénhidrát. Ki kell hagyni, vagy nagyon minimális mennyiségben lehet csak : cukros, lisztes, keményítős dolgok. Pl : édességek, kenyér, főzelékek, krumpli, rizs, kukorica, hüvelyes zöldségek. Gyümölcsöt csak számolgatva, mert csupa cukor mindegyik. Amit korlátlanul lehet : húsok, tojás. A tejtermékek közül a túró, natúr joghurt, kefír, sajtok csak kevés szénhidrátot tartalmaznak, ezeket is lehet enni. A zöldségekben változó, hogy mennyi van, meg kell nézni a neten.

Én pl ebédre mondjuk megeszem egy szelet sült csirkét, görög salátával.

Ezzel a diétával nem kell éhezni, mégis mennek le a kilók. :-)

Egy próbát megér, nem kerül semmibe. :-)

2011. aug. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Szivicsoki válasza:

Szia!


Nekem ami bejött az a zöld tea, minőségi, nem pickwick és egyebek.

2011. aug. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Szia!


Együtt érzek veled. Engem nem gázoltak, csak a térdemet műtötték, és nem nagyon bírja a terhelést. Az úszás nagyon jó, mert ha ügyesen csinálod, minimális baleseti veszéllyel jár. Ha nem tudsz úszni, keríts egy oktatót, sosem késő elkezdeni tanulni. A gyógytornász szintén hasznos lehet.

Ami a diétát illeti: nemrég derült ki, hogy 2-es típusú diabéteszem van. A cukorbeteg diéta nagyon hatásos. Zéró cukor. Ettől persze édes marad az élet, csak magadnak kell összedobni az édességeket. Mindent (!) el lehet készíteni édesítőszerekkel, az internet tele van diabetikus receptekkel. Gyümölcsöket is csínjával, mert abban is sok a cukor. Megfelelő időpontban és mennyiségben kell őket fogyasztani. Zsírbevitelt is lehet csökkenteni, isteni jó kajákat lehet főzni fele annyi zsiradékkal. Plusz kenyérből válaszd a teljes kiőrlésűeket, a rozsosakat. kad köztük nagyon fincsi is, na nem a spar szeletelt barnakenyerére gondolok. Húsból sem kell túlzásokba esni, azokban is sok zsír lehet, és fehérjére sincs annyira szüksége az emberne, amennyit magába töm. Testtömeged grammban megadva, annyit kellene enni naponta.

És szerintem egy idetetikust is felkereshetsz, aki részletesebb útmutatót tud adni.


Tudom, nehéz és faramuci helyzet ez! Nagyon drukkolok, hogy legyőzd!

2011. aug. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 lacisajt válasza:

Szerintem a hasnyálmirigyed!

Ugyanis ha minden szart beszedsz, akkor az fog először "elégni" (műtét után 2-3 hó alatt gyógyulsz) nomeg a veséd amit huszárléptekkel követ a májad.

Sportolj , diétázz.

Ha kellőképpen dagadt (zsíros) vagy, akkor méregteleníts, mivel a zsírokban tartja a szervezet a méreganyagokat.


UI: mivel a neten bárki bármit írhat inkább leírnám hogy se szakember , se orvos nem vagyok . Így korrekt úgy gondolom. Én csak összegyűjtöttem némi tapasztalatot.

2011. aug. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Az összes jószándékú kommentelőnek nagyon szépen köszönöm. A többi szemellenzős nem mondom kinek inkább tartom a nagy fenekem, és adhat rá egy csókot.:) Mellékesen megjegyezném némely nagyon okos illetőnek, hogy nem hogy nem falom az édességet, még csak nem is eszem, merthogy sosem szerettem. Még gyerkőcként sem. És nem vagyok a zsíros kajákért sem oda, hogy azokat faljam. Olyan dolgokat eszem amit a kórházban javasoltak a mütéteim után, mégis szaporodnak a kilók sajna. Mellékesen pedig ha már valakinek kommentelési kényszere van, talán el kellene olvasni előbb a kérdést normálisan VÉGIG, mielőtt saját magának Oscar díjat, a beszólási alakításáért. Vannak olyanok, akik nem unalomból kérdeznek itt, hanem mert tényleg gondjuk van.

A segítőkész embereknek még egyszer köszönöm, igyekszem a javaslatokat megvalósítani!

2011. aug. 7. 06:56
 26/27 anonim válasza:
Sajnos én is nagy súlyfelesleggel rendelkezem, szóval megértem a problémádat. Mégis azt gondolom, hogy ha valóban nem eszel konkrétan hizlaló ételeket, és nem eszel sokat sem, akkor lehet hogy hormonális problémáid vannak, vagy valamilyen más egészségügyi gond. Hidd el, sajnos van ilyen is. Édesanyám 10évig küzdőtt túlsúllyal, alig evett és az orvosok csak röhögtek rajta, hogy nem kell zabálni. 10 év után derült ki, hogy agydaganata volt, ami nyomott olyan részeket, amik miatt felvizesedett a teste, nem működött rendesen az anyagcseréje, és ettől hízott meg. Műtét után kb szó szerint lefolyt róla a felesleg. Én azért drukkolok, hogy ne egészségügyi probléma legyen, hanem kiderüljön, hogy valamit mégsem csinálsz jól, de érdemes kivizsgáltatni magadat.
2011. aug. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Manka68 válasza:

Szia!

Nem tudom, milyen kajákat javasoltak neked, de az biztos, hogy az egy nagy tévhit, hogy a zsíros étel hízlal. Nem az hízlal, hanem a szénhidrát. És ez nem csak édességekben van, hanem szinte mindenben, de legfőképpen a lisztes ételekben. (a cukros dolgokon kívül) Ide tartoznak a tészták, főzelékek, kenyérfélék, a gyümölcsök is. :-(

Megírod, miket eszel? Csak hogy segíthessünk, mi az, ami ebből hízlal.

2011. aug. 9. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!