Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ki szedet slimfit2000 tablettá...

Ki szedet slimfit2000 tablettát? Milyen diétát alkalmaztatok ha diétáztatok ill. ki menyit fogyott?

Figyelt kérdés
Csak azoktól szeretnék választ kapni akik már szedték ill.mostanában kezdték el szedni

2012. ápr. 11. 09:22
1 2
 11/17 anonim válasza:
Én már rendeltem és 60 szem van benne,egy hónapra elég,mert két szemet ajánlanak naponta.lassan két hónapja szedem és én már 6 kilót leadtam ugy h nem nagyon változtattam drasztikusan semmin.
2012. ápr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Én is azt a diétát csináltam amit ajánlottak hozzá de csak egy hétig.egyébként nem vontam meg magamtol mindent néha édességet is eszek,és én is fogytam 4 hónap alatt 13 kilót.
2012. ápr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Én hiába diétáztam,önmagában az nem segített,ezért kezdtem el szedni a slimfit-et,és így már két hét után látszott hogy sokkal gyorsabban fogyok,mint a slimfit nélkül.5 hete szedem és 6 kilót fogytam.
2012. máj. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Én is ugyanígy vagyok,mint az előző válaszóló heti 3x edzőterembe járok,napi 5x keveset eszem és csak reggel szénhidrátot,de semmi,nem indult be a fogyás remélem ez lőketet ad.
2012. máj. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 kelly121 válasza:
Én nem járok edzeni és nekem így beindult a fogyás.két hete kezdtem el és már látszik a változás.
2012. máj. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Én nem diétáztam mellette,csak a szénhidrátot kerültem el.Meg az adagoket csökkentettem,de mikor elkezdtem szedni,amugyis csökkentette az éhségérzetemet,ugyh nem is akartam többet enni.A szedése mellett én 6 kilót fogytam.
2012. júl. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Grófházy válasza:

sziasztok


Én msot kezdem el majd szedni.A barátnőm adott át 2 dobozzal,mert neki már nem kell.Elérte a célját,és azóta jobban figyel az étkezésre és nem jött neki vissza semmi.

A kérdésem/kérésem a következő lenne:

SAjnos már nincs meg neki a mintaétrendje,de szeretném látni miket és hogyan javasolnak.

Valaki esetleg nem tudná elküldeni nekem?????


Köszönet

2013. febr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!