Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogy beszéljem le anyámat?

Hogy beszéljem le anyámat?

Figyelt kérdés

Venni akar nekem valami turmixos fogyasztószert, amivel szerinte 2 hét alatt -8 kg-t fogyhatnék.. ÉN... de én nem akarok ilyen szarokat szedni! Úgy sem használ egyik sem..És még szép, hogy lehet vele fogyni, mikor egész nap 3 ilyen turmixot kell meginni.. megáll az eszem! 14 éves vagyok, és ilyennel akar tömni!!! Mindjárt szétrobban a fejem :@

Különben eddig is alig ettem, mozogtam mégse fogytam semmit.. 168 centi, és 110 kg vagyok...


2009. júl. 14. 22:23
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
62%
Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de az anyukád csak félt, mert valóban elég nagy a súlyfelesleged, és ez a jövőben nagyon rossz hatással lehet Rád minden téren.. nehezebb lesz a mozgás, nehezebben bírod a meleget, számos szív-és érrendszeri betegség, és számos más betegség kialakulásának kedvezel, és hát valljuk be.. a fiúkkal is hadilábon állsz majd.. anyukád csak jót akar Neked, egyszer még meg fogod hálálni neki, amit most érted tesz.
2009. júl. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Fiúkkal egyáltalán nem állok hadilábbal, most is van valakim, aki úgy szeret, ahogy vagyok.


De nem értem én ezt.. Anyám azt akarja, hogy bulémiás legyek? Mert ha már leadtam pár kilót nem fogom tovább inni8 ezt a szart, és enni se fogok tudni majd - ergo, ki fogom hányni, mert NEM KELL, mert LESZOKTAM A KAJÁRÓL. Hogy gondolják ezek? Minden tápanyag, fehérje benne van 1 ilyen sz*rba? Istenem, az emberi hülyeség...

2009. júl. 14. 22:35
 3/22 A kérdező kommentje:

de hát elvégre úgy látom őt nem érdekli, hogy engem tönkretesz...

asszem kereshet egy szakembert is.. csak nem dietetikust...

2009. júl. 14. 22:36
 4/22 anonim válasza:
77%
Minden tápanyag benne lehet, ez épp olyan, amikor kórházban nem ehetsz semmit, és csöveken táplálnak,. akkor is egy tápanyagokat tartalmazó löttyöt kapsz. Bár nem ismerem a konkrét helyzetedet, de érdemes lenne meggondolnod, hogy valóban 14 éves vagy, és muszáj tenned vmit az egészségedért..
2009. júl. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
Fogyasztószert ne egyél.Le tudsz ugyan fogyni tőle gyorsan,de ha abbahagyod,újra visszahízol.Egy belgyógyász ismerősöm nagyon ellene van ezeknek a szereknek.Próbáljatok a háziorvosotokkal beszélni,ajánjon valakit,aki segít lefogyni.
2009. júl. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
59%
Amikor rántott husival, vagy palacsintával, vagy mit tudom én mivel tömtek akkor nem tiltakoztál? A semmitől nem lehet ekkorára hízni. Ha eleve elzárkózol a segítségtől, akkor soha az életben nem fogsz lefogyni. Mire felnőtt leszel, lesz magas vérnyomásod, szép kis cukorbetegséged. Arról nem beszélve, ha anno majd gyereket szeretnél, nem biztos, hogy ekkora súllyal teherbe fogsz esni, ha pedig mégis, akkor még erre felszedsz harminc kg-t? Ne légy már gyerek és hiszti helyett hagyd hogy segítsen. Ha nem akarsz turmixot inni, ami szerintem tele van vitaminokkal, ásványi anyagokkal és ráadásul még az íze is jó, akkor tessék a szénhidrátot teljesen elhagyni és sportolni.
2009. júl. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Én is ezt mondtam anyának..

De ő hajthatatlan..

Na majd meglátjuk, mi lesz, ki az okosabb... de azért olyan jó, hogy az én életemet akarja tönkretenni ilyen sz*rokkal...

2009. júl. 14. 22:47
 8/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, miért vagy így felháborodva. Ő csak segíteni akar, igazán megérthetnéd. Te nem akarsz fogyni? Mert ha nem, akkor ne itt hőbörögj, ha meg igen, akkor állj neki. Menj el orvoshoz, hogy kivizsgáljanak, ugyanis ha alig eszel, és mégis 110 kiló vagy, akkor lehet, hogy baj van a pajzsmirigyeddel. Nem viccelek. Ha ez tényleg így van, akkor kapni fogsz gyógyszert, plusz egy étrendet. Emellé tornázni sem ártana. Mehetnél úszni, az kíméli az ízületeket. Anyádnak meg mondd meg, hogy az a hülye por többet árt, mint használ, nem attól fogsz lefogyni, hanem a diétától. Sok sikert!
2009. júl. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Sose tömtek!!!! Pajzsmirigyemmel van gond! De még gyógyszer se írtak fel nekem...

És igenis, inkább nem eszek semmit, minthogy ezt a valamit igyam...


(Különben megemlíteném, hogy több, mint 1 évig sportoltam naponta 50 percet, sovány húsokat ettem, mégse lett SEMMI változás.)

2009. júl. 14. 22:49
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem leghatékonyabban úgy tudnád "lebeszélni", ha magadtól nekikezdenél valami normális diétának és komolyabb, de a szívet nem túl megterhelő mozgásnak és szépen lassan elkezdenéd leadni a kilókat. Az szuper, ha a barátod így is szeret, nem is emiatt van erre szükség, hanem a fent is elmondott egészségügyi okok miatt. Anyukád is megnyugodna és tuti, hogy a barátod is ugyan úgy szeretni fog, ha majd jópár kilóval kevesebb leszel. Ha én lennék az anyukád, én is féltenélek, és biztos vagyok benne, hogy nem akarja, hogy bulémiás legyél, csak látja, hogy eddig nem sikerült fogynod, és valaki beetette ezzel a löttyel. Ha látná rajtad, hogy neked is szívügyed a szíved ügye, biztos elvetné ezt az ötletet.
2009. júl. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!