Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mit tegyek? Elég a túlsúlyból!...

Mit tegyek? Elég a túlsúlyból! Megoldás kell! a többi lent!

Figyelt kérdés
tudom, hogy már régebben elkellet volna kezdeni, de nem volt hozzá lelki erőm.177cm és 71kg vagyok. sajnos az anyagi hátterem nem igzaán engedi meg hogy folyton mindenféle egészséges ételeket vásároljak és változatosan étkezzek. tudom, hogy a sportoláshoz pénzre nincs szükség, hiszen konditerem nélkül is lehet edzeni, ugyanakkor olvastam hogy az edzés mellé diéta is kell, hogy eredményeket érjünk el. továbbá étrend kiegészítőket sem lenne utolsó szedni mellette. azt szeretném megtudni, hogy simán edzéssel milyen eredmények érhetők el? és sokkal többet kell beleadni ha nem megy mellette a diéta? sikeres lehet így is ez az egész?

2013. márc. 25. 18:06
 1/4 dieta ***** válasza:
A fogyókúra nem diéta jó esetben egészségi probléma következtében diétázunk, vagy mert divat. A fogyókúrához semmi köze diétának. Az minden fogyókúra az elfogyasztott és az elhasznált energia különbségen alapul a többi csak a körítés.Az emberek jobban bíznak az új dolgokban.Addig amíg 11 kcal naponta heti egy deka súly változást okoz étrendtől függetlenül addig az étrend minősége az egészséged szolgálja vagy veszélyezteti.Sokat hivatkoznak a sportolok étrendjére és táplálék kiegészítőire. De ki mondja ,hogy a sportoló egészségesen él.Nem ő dönt mit eszik a club érdeke inkább a teljesítmény mint az egészséges étkezés.Csak gondolj az egy kori NDK-s sportoló csajokra .Az egészséges főgyökura a változatos étrendre épül.semmit nem tilos de egyes élelmiszereket célszerű előnybe részesíteni másokkal szemben.
2013. márc. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még csak kövér se vagy, lehet némi testzsír%, de ne játszuk már el a hájtól haldoklót, mert ehhez a magassághoz ez a súly nem vészes elhízás.

A másik, az egészséges ételekhez pedig nem pénz kell, hanem reform a konyhában. Ha változatosan étkezel étrend kiegészítők sem szükségesek, mert ha az ételekkel minden szükséges tápanyagot beviszel a szervezetedbe, az étrend kiegészítőktől csak jó drága vizeleted lesz.

Válaszd a kalóriadeficites étkezést... kaloriabazis.hu segít neked, csak sporttal is lehet fogyni, de eléggé hosszadalmas a dolog.

2013. márc. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az étrend sokkal fontosabb, mint a mozgás. Lehet, hogy így is érsz el eredményeket, de ha mellette továbbra is rosszul eszel...


Írj le pár példát, hogy szerinted mi az, amit eszel, és nem egészséges, mi az, amit szerinted enned kellene, és úgy gondolod, nem engedheted meg magadnak.

2013. márc. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! :)

hát azért igazából szerintem pénz kérdése is az étkezés illetve egészséges változatos étkezés. igazából szerintem ne meszek egészségtelen ételeket. mivel falun élek a legtöbb zöldség és gyümölcs házi termesztés. általában a levesek, töltött paprika, pörköltök, paprikás krumpli, váltogatják egymást, de néha becsúszik krumplis/káposztás tészta, bolognai, rakott kel, rántott hús és sült krumpli. kenyér meg mindig van, szóval hónap vége felé abból elég sok elfogy, ami tudom nem túl jó.

2013. márc. 27. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!