Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen gyógyszert ajánlotok?

Milyen gyógyszert ajánlotok?

Figyelt kérdés
Olyan gyógyszer kéne amitől jobban menne a fogyás (sokat kéne leadnom). Lehetőleg vény nélkülit mondjatok.
2009. szept. 30. 18:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Sportolsz?

Ha igen, akkor ajánlok párat.

2009. szept. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Herbafast.

Drága, de sokat segít az éhség legyőzésében. Önmagában, diéta nélkül nem hatásos. Én 20 kg-t fogytam már a segítségével és nekem is van még tíz. :)

2009. okt. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%

ciántabletta...legjobb


kell egy jó étrend és mozgás. A gyógyszereket mellőzd, mert csak jobban roncsolja az egészségedet és függővé válsz. Ha már annyit fogytál, hogy nagyon lassan haladsz, akkor kardió edzés előtt 2gramm L-karnintint tolj. Az meg vehetsz a DM-ben és nem gyógyszer.

2009. okt. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem a rosszindulatú válaszolókat, de azt hiszem egyéni szoc.probléma.
2009. okt. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
38%

Hol volt itt rosszindulatú válaszoló?

(én az 1. vagyok)

Én addig nem is mondtam semmit, amíg nem tudok bizonyos dolgokat a kérdezőről. Épp azért, mert nem akarom, hogy hazavágja magát.

Én edző vagyok és értek hozzá annyit, hogy bárkit le tudok fogyasztani, aki követi az utasításaimat.

De csak sportoló egyénekkel foglalkozok, tőlem senki nem fog olyat hallani, hogy "szedj be ezt meg azt és az lefogyaszt".

A Herbafasz is pont ilyen baromság, persze ha még drága is legalább nem marad pénzed csipszre meg kólára.

De vehetnél helyette konditerem -bérletet is....

2009. okt. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
Ha magara vetted sajnálom. A ciántablettára gondoltam.
2009. okt. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Most olvastam vissza. Ne aggódj , marad pénzem chipsre és colára /bár nem élek egyikkel sem/ és még kondi terem bérletre is.
2009. okt. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen sportolok heti 4-5x DVDre és heti 2-3x szobabiciklizek fél órát. És diétázok is. Nem eszek este 6 után, kerülöm az édességeket, a tésztaféléket, a kenyeret és a zsíros kajákat. Csak valahogy nem igazán mennek le a kilók. Első hónapban lement 5 köviben 4 és most szeptemberben meg 2 :( pedig még bőven volna mit leadnom de ilyen tempóban mire elérem a kívánt alakomat rég megvénülök.
2009. okt. 4. 16:16
 9/15 anonim ***** válasza:

Én is edző vagyok,és üzenem a kollegának,hogy megfelelően összeállított étrend és edzésterv mellett sem ártanak a táplálékkiegészítők.Nagy múlttal rendelkező

a Biotech,keress rá a neten,igen jó termékei vannak,a vendégeim is használják.Illetve hasznosak az étkezést helyettesítő turmixok,melyek amellett,hogy alacsony energiatartalommal bírnak,bennük lévő vitamin,ásványi,és nyomelemtartalmánál fogva pótolják,ami a diéta alatt kimarad a táplálkozásból.Jelentős súlytöbbletnél pedig,egy 1000 kcal étrend mellett ez elkerülhetetlen.

És még valami:nem kell ennyire sarkosan gondolkodni,mert a mozgás még nem minden,bár természetesen nélküle nincs egészséges fogyás.De!A fogyásban sajnos a táplálkozás szerepe mérvadó.Ugyanis,és hadd idézem kedvenc tanárom,mesterem mondatát:aki nem eszik,az lefogy.

Nagy súlyfeleslegnél óriási kitartásra van szükség,hónapokon keresztül 100-szor és 1000 szer kell önmagad leküzdened.Ha ez sikerül,győztes vagy!Nemcsak a kilóidtól szabadulsz meg,de bármire képes leszel,hiszen a legnagyobb győzelem az önmagunkon aratott győzelem.

Ne törődj senkivel és semmivel:napi 1000 kcal,fokozatosan növelve napi 50 perc sport,megfelelő táplálékkiegészítő/az üzletben ajánlani fognak/,és mutasd meg mindenkinek,hogy Te megtudtad csinálni!

2009. okt. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Üdv kolléga!

Előrebocsájtom, hogy az én termemben is Biotech termékeket árulok a vendégeimnek. Magyar piacon a megfizethető kategóriából ők a legjobbak.

Én nem is írtam, hogy a táplálék kiegészítők nem jók, nem alkalmasak a táplálék KIEGÉSZÍTÉSÉRE.

A gond ott van, ha valaki ettől akar lefogyni.

Ezek sportolóknak készült élelmiszer kiegészítők.

Ami ebből a kérdezőre vonatkozik , az körülbelül a vitamin, ásványianyag kiegészítés.

Ő viszont "gyógyszert" kérdezett, ezek pedig nem azok.

És most kicsit magunk ellen beszélve: a Biotec és bármelyik más cégek "zsírégetői" egyszerű parasztvakítás.

1-2 % -ot hozzáadHAT a diéta sikeréhez. Egyszerűen üzleti fogás ezeknek a termékeknek a forgalmazása.

"aki nem eszik, az lefogy"

Ilyet egy (sport)oktató ki mer ejteni a száján?

Hol mondtak ilyet? Fittness Company, vagy mi? :-D

Ha nekem ilyet mondana egy tanár, én felállnék és elhagynám az óráját, -örökre.

Normális esetben ez így hangzana:

"aki nem eszik, az beteg lesz és meghal."


Ezer kalóriát ajánlasz neki, napi 50 perc sportolás mellet?????

Ez nagyon durva, itt már kezdek kételkedni, a tudásod értékében.

Nagyjából ismerem az edzőképzés magyarországi színvonalát és az OKJ -s képzések értékét (0) de ez mégis hihetetlen számomra.

Nem dereng valami, hogy 7-800 kilokalória szükséges naponta nyugalmi állapotban az agy, az idegrendszer, és az emésztés fenntartásához, ha semmit sem csinálsz egész nap?

Üdvözlöm a "mesteredet"....

2009. okt. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!