Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kemeny fogyokuraba fogtam,...

Kemeny fogyokuraba fogtam, milyen etvagytalanito gyogyszert vagy taet ajanlotok kiegeszito kent?

Figyelt kérdés
nagyon nagy az etvagyam, ez a legnagyobb bajom, es ezert nehez dietaznom, tapasztalatokra vagyok kivancsi? kinek mi valt be etvagytalnito kent?
2011. szept. 26. 19:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

nem szerencsés szerintem a kemény fogyókúra,mert minden amit megvonsz magadtól,az egyrészt hiánybetegséget is produkálhat,másrészt ha abbahagyod a fogyókúrát,akkor duplán jöhet vissza.


Normális étkezés(inkább minőségi,mint mennyiségi) , mozgás(ha lehet szabadban,ha ez valamiért lehetetlen,akkor konditeremben,...szobabicikli,stb.) és szerintem ennyi.

2011. szept. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
akkor inkabb hosszunak neveznem.. mindezekre vgyazok.. csak valami tabletta kellene amivel az etvagyamat csokenthetnem.. akar egy picit is..
2011. szept. 26. 19:28
 3/14 A kérdező kommentje:
30 kgtol szeretnek megszabadulni, eloszor 10nek is orulnek vigan. meg 15nek...a mozgas az meg van minden nap legalabb fel ora vagy egy ora.
2011. szept. 26. 19:29
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

étvágy elvevő neurológigilag aktív (bár ezt lehet nagyon rosszul írtam) drog pl. adipex és társai. az agy éhségközpontjára hat, mint egyéb stimuláns drogok, lehet a kifejezést erre nem használják.. akkor elnézést a pontatlanságért. de egyébként "fogyókúra" rovatban nézd végig az első 2-3 oldalt, sok ilyen sza.rról volt kérdés.


egyébként hasonló hozzáállással az előtted próbálkozók elég jókat híztak, de nem tömegnövekedést írok, mert nem izmot szedtek fel természetesen, hanem zsírt.

nos, több sikert kívánok mint ami az elvtársaidnak adatott.

2011. szept. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

figyelj, nem hiába írják, hogy életmódot kell váltani, mert az a 30kg a jelenlegi életmódoddal jött fel! kényszer eszközökkel semmi értelme fogyni, mert úgy visszajön pikkpakk

a diéta nem egyenlő az éhezéssel! ha nem bírsz az étvágyaddal, akkor rossz a diétád vagy nem is gondolod komolyan a dolgot

keress fel egy dietetikust akivel megalkusztok egy számodra tartható diétában és 1-2 hét után már egyáltalán nem fog nehezedre esni azt tartani

napi 5-6 egészséges étkezéssel a gyenge esti éhséget már bőven felül tudja írni az a jó közérzet ami a fogyással és a megfelelő anyagcserével jár...

2011. okt. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
előző vagyok. ha szűkül a gyomrod, az étvágyad is csökken majd, de ez is egy olyan dolog, amiért erőfeszítéseket kell tenni! az ilyen hozzászólások mögül igazából a tényleges elhatározás hiánya tűnik ki. nincsenek csodaszerek, de olyanok vannak, amiktől szívrohamot is kaphatsz.
2011. okt. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

30 kg...

Én 50 plusszal kezdtem, norbi update segítségével fogyok. Ha muszáj ennem, akkor valami norbisat falok be :)


Bogyót ne szedj kérlek! Nem fogja elvenni az étvágyadat, fejben dől el, nem gyógyszer által, és kórházban köthetsz ki.

AKARJ fogyni, állj ellen, de ha mégsem tudsz, akkor ott a répa, alma, vagy pl. norbi rudi tejjel,vagy egy jó székelykáposzta olivaolajjal készítve, stb. amik nem hízlalnak.

2011. okt. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
viszont annyira nem is táplálnak. ennyi erővel a drog és a nemevés sem olyan rossz.
2011. okt. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem táplálnak?

Hmmm... akkor a testem és az orvosi eredményeim minden bizonnyal hazudnak.

2011. okt. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

jaja, hallottam norbi updet no. 1 szuper virsli :D

hagyjuk már.. éhező szegény örülne neki, de nehogy már ideális étel legyen (nem csak ez, a többi sz.ar is amit nagy mennyiségben fogyaszthatónak sorolnak be.. marketing az egész.)

2011. okt. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!