Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 20kg-t híztam. Szülés után...

20kg-t híztam. Szülés után még mindig nem ment le. Nincs akaraterőm, állandóan éhes vagyok. Étvágycsökkentő, mi segít?

Figyelt kérdés
Legalább egy kezdő lökéshez kellene segítség,valamilyen bogyó.
2013. jún. 12. 09:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A fiam 4 hónapos volt, amikor megelégeltem,hogy kövér vagyok és nekiálltam diétázni és mozogni (ezt később)!

Most 18 hónapos a fiam és 40 kg-ot adtam le eddig, mindenféle tabletta, bogyó nélkül. És nem mozgok minden nap másfél órát!

Meg lehet csinálni!

2013. jún. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Majd ennyiről indultam én is, mint te. Ugyan nem szülés után, de pajzsmirigy betegség mellett.


Norbinak nagyon jó kis tornái vannak ducibbaknak. Például duci tréning Fannyval, könnyen elvégezhető, de hatásos gyakorlatok, 30 perc az egész, ennyi időd csak van magadra. Másik Norbi Aerob mozgásos DVD-je, jól átmozgat, élvezetes, könnyű, a súlyod nem lehet akadály. Összvissz ez is 45 perc.

Én ezeket ajánlom, szerintem nagyon jók! A kajákat már fentebb leírták. Gyógyszert meg hagyd a fenébe, a fejben dől el. Határozd el magad, spanold magad. Én is szedtem mindenféle baromságot, de hidd el, nem segít semmi, igazán akarnod kell. Én az elején, mikor még nehezebb volt, mindig mondogattam magamnak, hogy nem hagyom hogy egy szelet krémes, vagy egy adag sültkrumpli legyőzzön. A pillanatnyi boldogság, míg megeszed, nem ér annyit. Ha nemet mondasz rá, sokkal több öröm ér majd. Sok sikert!

2013. jún. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nekem alig van időm enni kevesebb vagyok mint szülés előtt, mondjuk 10 kg-t híztam terhesség alatt. Mindig kapkodok be néhány falatot de hogy leüljek enni mint régen olyan nincs max hétvégén amikor itthon van a férjem és több a segítségem. Sokat sétálunk kint de. és du. 1-1 óra az is hozzájárul szerintem. Sok folyadékot iszom meg gyümölcsöt eszem. 11 hós kisfiú anyukája
2013. júl. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!