Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan tudnék lefogyni? Nő...

Hogyan tudnék lefogyni? Nő vagyok 91kg 164-cm.

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 13:11
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
83%
A fogyás titka a mozgás és a kevesebb energiabevitel. Főleg este fontos. Mondjuk ha kihagyod a vacsorát akkor már sokat jelen. Vagy készíts tervet hogy mit eszel másnap és az semmiképp ne haladja meg a 2000kcal-t. Ez a határ ennyi szükséges egy nőnek. Ha emellett a mennyiség mellett mozogsz is akkor az tökéletes. De ne akarj gyorsan fogyni mert az árt a szervezetnek.
2009. nov. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
87%
Az, hogy milyen gyorsan és tartósan tudsz megszabadulni a súlyfeleslegtől attól függ, hogy a pluszkilók mióta vannak rajtad. Egy idő után a szervezetünk beáll egy bizonyos testsúlyra, amit aztán később nehéz alakítgatni. Este semmiképp se vacsorázz. Az uzsi legyen a legkésőbbi evés a napodban. Reggel egyél bőven, főles teljes kiőrlésű kajákat, délben jöhet valami főtt. Húst ne egyél túl gyakran hetente 1- v 2.-szer. Fontos a mozgás is, ha van kutyád, naponta több időt sétáltasd, és intenzív legyen pl. gyors sétatempó, ez eléggé fárasztó hosszútávon. Hidd el, sokan a hízással küszködnek ennyire, de nem lehet mindent a genetikára fogni, ha egészséges vagy, le fogsz fogyni!
2009. nov. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
12%
Úr isten. De mért várod meg amég ekkora irdatlan súlyfelesleg halmozódik fel? Ennyit már kegyetlen nehéz leadni.
2009. nov. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
70%

Jo sok akaraterovel. Ha ez megvan, akkor mar sikerult is lefogynod. Azt ugyis tudod, hogy mit nem szabad enned es azt, hogy mit szabad, szerintem ebben mar profi vagy. Azt is tudod, hogy rengeteget kell mozogni, mindegy mit, csak mozogj.

Akaratero!!!

2009. nov. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%

Le lehet adni ennyi kilót is, csak türelem és kitartás kell hozzá. Sokféle módszer van, én a súlykontroll programra esküszöm. Nézz szét, hogy mit tudnál megtartani a diétákból, és válaszd a legszimpatikusabbat, és következetesen vidd végig.

Amikor én voltam kb. annyi súlyú, mint most te, átálltam napi ötszöri étkezésre, és már az elkezdett hatni, pedig arra nem is nagyon figyeltem, hogy mit eszem, csak elosztottam a mennyiséget kisebb adagokra. Úgy fogytam 20 kilót, hogy nem is sportoltam, tornáztam mellette. Viszont ehhez kb. másfél év kellett.

Olyat válassz, ami nem ígér gyors fogyást, csodát, hanem változtatnod kell az életmódodon, mert másképp nem fog menni.

2009. nov. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
életmódváltással sikerülhet leadnod. Gondolom az étrendedet teljesen meg kell változtatnod, mert nem véletlenül híztál el. Először is felejtsd el a fehér lisztes dolgokat és a cukrot. használj édesítőt és csak reggelire egyél teljes kiörlésű kenyeret. egyél sok zöldséget gyümölcsöt , fehér húsokat , halat, natúr joghurtot, túrót. A napi étkezésed 5-6 alkalom legyen kis adagokból. és közte semmi nassolás. nyugodtan vacsorázhatsz lefekvés előtt 2-3 órával, de az már csak fehérje legyen és kis mennyiség. igyál nagyon sokat, de csak vizet és teát, cukor nélkül/édesítővel. és kezdj el mozogni napi fél órát minimum. de az legyen intenzív. ha életmódot váltassz szépen lassan leadod a kilókat és úgy hogy nem kell éhezned.
2009. nov. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
69%
Előttem már mindent leírtak.drukkolok neked.Anyukám súlosabb nálad,neki nem mgy a fogyás,mert nem tud mellette mozogni.Két csípőprotézise van,és gerincsérve.Nem eszik csak naponta kétszer,keveset,kenyeret egyáltalán nem,de a mozgáshiány miatt egyáltalán nem tud fogyni.Drukolok hogy neked sikerüljön.HAJRÁ!!!!!
2009. nov. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat a mozgás az öltözőhözk.b 10-rec napi 2x otthonról a buszignapi2x 12perc az öltöző a második emeleten van itt is 2x kell felmenni,és még az üzembe érek k.b 3percés álló munkát végzek napi 8-órába.Akkor talán az étkezéssel lehet gond köszi hatudsz még segíts!!
2009. nov. 3. 14:15
 9/24 A kérdező kommentje:
Az előzőnek köszi a drukkolást,és mindent megfogok próbálni hogy sikerüljön mert menet közben már majd meg fulladok puszi ari vagy!!!
2009. nov. 3. 14:18
 10/24 anonim ***** válasza:
75%
14.14-es vagyok.Megkaptam a puzit köszike.A történethez hozzátartozik,hogy a hugommal együtt örököltük a hízásra való hajlamot.Most is fogyózunk mind a ketten.Ő gyógyszerrel,én diétával,egészséges életmóddal és mozgással próbálkozom.2 hónap alatt már 4,5kilóval vagyok könnyebb.A tesóm is fogy rendesen,de hogy mennyit fogyott azt nem tudom.Én olyan módszert választottam magamnak,amit mindig tudok tartani.Eszem mindent,csak tésztát és fehérlisztből készült pékárut nem.Kezdtem a kalória számolgatással,és a kisebb mennyiséget többször dologgal,ez bevált.Nem hagyom hogyéhes legyek,ha azt érzem akkor eszem egy almát,vagy iszom egy pohár vizet.Imádtam az édességet,és a szotyit,mindig rágcsáltam valamit,és nem mozogtam semmit csak a boltba jártam meg az isibe a gyereké.Most már hetente egyszer max kétszer eszem édességet,álltalában pudingot,vagy hétvégén a sógornőm sütijeiből egy szeletet.Naponta majdnem egy csomag rágót elrágok,hogy érezzem az édesízt a számban,de nem sokáig rágom,mert ez köztudottan éhségérzethez vezet.Naponta félórát pilátesezek ez nem megerőltető és élvezem is.Próbáltam mindenféle dvd-t de nem vált be semmi.A youtu-bon vannak 5-10 perces videók azokat csinálom nagyon király.Mégegyszer SOK SIKERT!
2009. nov. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!