Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hány havonta érdemes hashajtóv...

Hány havonta érdemes hashajtóval kitisztítani a szervezetet? Hashajtóval mennyire lehet fogyni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 08:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
fogyni hashjtoval nem lehet, az hogy kitisztitja a belet nem azt jelenti, hogy ment le rolad zsírréteg is, csak béltartalom, amugy meg ha tobbszor van hasznalva, akkor tonkreteszi a beleket...ha puffadsz akoor figyeld meg, hogy melyik étel utan van ez és hagyd el..
2014. júl. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Hány havonta érdemes hashajtóval kitisztítani a szervezetet?"


Sehány, a hashajtó NEM tisztítja ki a szervezetet, csal tönkreteszi az emésztörendszeredet.


"Hashajtóval mennyire lehet fogyni?"


Akár bele is lehet halni, ez a szervezetnek ugyanaz, mintha hánytatod magad vagy nulldiétát tartasz. Viszont normálisan vékonyabb nem leszel, a karod-lábad lefogy, a hasad meg óriási nagy lesz.


A felfújódásnak meg valami oka van, vezett étkezési naplót, amibe MINDENT beleírsz, amiböl csak egy falatot eszel vagy egy kortyot iszol, így egy hónap alatt ki lehet szürni, hogy milyen ételek okozzák.

De lehet az is, hogy egyszerüne nem rágod meg rendesen az ételeket, és azért fújnak fel.

Az élelmiszer-érzékenységek meg bármikor felléphetnek, akár 40-50 évesen vagy még késöbb is.

2014. júl. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Ha egy egész éve van puffadásod, akkor nem tisztítani kell a bélrendszert, hanem kivizsgáltatni. Tejcukor, gyümölcscukor érzékenység is simán kialakulhat bármely életkorban. Ezekre érzékenységi tesztet csináltatnak veled, ami egy túlterheléses teszt, tehát ha egy kis tejtől nincs bajod, az még nem jelent semmit. A puffadás miatt gyanús a gomba telepek elszaporodása (candida).

2. válaszoló voltam.

2014. júl. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 gabriell88 válasza:

Kedves Kérdező!


A helyedben kérnék legalább egy vérvizsgálatot lisztérzékenységet nézve, mert nem mindenkinél ugyan az a tünet....Elmesélem az én sztorimat.


Sok évig epilepsiás voltam(kisrohamokkal).Az akkori doktornőm szerint kinöhetem kb 21 éves koromre(7 évesen kezdődött)ki is nőttem.De amint elhagytam a gyógyszert, pár hónapra rá megszaporodtak a puffadások.Orvosról orvosra jártam, eredménytelenül.A tüneteim egyre rosszabbak lettek.Eleinte csak a köldököm körül fájt a hasam, aztán jött a vizesedés, de olyan mértékben, hogy egy fél nap alatt 4 kilónyi jött fel rám.(nem viccelek)Nézték az orvosok a pajzsmirigyemet, a gyomromat, a szivemet, a vesémet, a májamat, nődokinál is voltam, de semmi.Makk egészséges voltam az adatok alapján.Viszont a háziorvosom kötötte az ebet a karóhoz ez allergia lesz.A végén már menni is alig bírtam, nem kaptam levegőt, fájt a járás, agyűrűk nem jöttek fel rám,az arcom bedagadt és a közérzetem is romlott,feladtam.Nincs nekem semmi bajom.1 év múlva rosszul lettem egy torokfájásra felírt antibiotikumtól,kiderült penicillin érzékeny lettem.Akkor már majd 70 kiló voltam(168 cm vagyok) Elkezdtem fogyókúrázni és kihagytam a fehérlisztet az étrendemből,jobban lettem, nem puffadtam annyira fel.Fél évig ment ez így, addig teljeskiörlésűt fogyasztottam,majd egyik napról a másikra szintén bevizesedtem, de már a hasam is ment hetek óta.Elmentem kivizsgálásra, kértem ezt a vizsgálatot a háziorvosomtól és láss csodát lisztérzékeny vagyok.Amióta nem eszem lisztes dolgokat, max glutén mentes termékeket jobban vagyok,70 kilóról 64 kilóra fogytam egy 2 hét alatt.Jobb az emésztésem,a közérzetem és sokkal nyugodtabb is lettem.

2014. júl. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A hashajtózástól elrenyhülnek a beleid, mert nem lesznek "mozgásban" tartva. Normális esetben ui. perisztaltikus mozgással mennek benne előre és kifele a dolgok. Ha nem lesz, ami ingerelje erre, akkor el fog renyhülni. Következmény lehet, hogy könnyebben lesz székrekedésed és a gázok is könnyebben távoznak majd. Létezik ételallergia és ételintolerancia. A kettő nem egy. Intolerancia esetén a negatív tünetek később jelentkeznek. Stressz is okoz puffadást. Esetleg mozogj többet és étkezz egészségesen. Sok embernek van puffadása anélkül hogy az okra fényt tudnának deríteni. Írj étkezési naplót és írd minden nap bele, mit ettél,ittál, milyen volt aznap az állapotod,közérzeted, esetleg a mozgást is mellé. Hosszú távon biztos lehetne valami következtetést levonni belőle. Én ezt tudom még hozzáadni a többiek jó tanácsaihoz.
2014. júl. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!