Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogy magyarázzam meg neki,...

Hogy magyarázzam meg neki, hogy így nem tud lefogyni?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm elég duci. Ez nem is lenne gond,csak ő nem fogadja el magát ilyennek. De normálisan diétázni, meg sportolni nem akar, azt hiszi, hogy vannak olyan szereket, amiket ha bekapkod, akkor fogyni fog. Már annyit hajtogatja, hogy most ezt kéne kipróbálni, meg azt, hogy idegesít. Illetve az idegesít, hogy össze pénzét erre szórja, a szülei meg emiatt kezdenek aggódni. Mindig azt mondja, hogy én anno amikor 18 kg-ot fogytam, tuti szedtem valamit. Nem tudom vele megértetni, hogy diétáztam, és sportoltam. Iszonyat akaratgyenge, de utálja a testét.

Hogy verjem a fejébe, hogy felejtse el ezeket a sz@rokat, mert azon kívül, hogy nem fogy velük (eddig még egyiktől sem fogyott), tönkre is teszi a gyomrát. Vagy hagyjam most már rá?


2010. febr. 12. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
az én barátnőm is pont ilyen. én is lefogytam életmódváltással plusz sporttal és hiába mondom neki, hogy csinálja ő is így. de neeeem. most valami 13 napos diétát csinál. persze előre mondom nem fog egy dekát sem fogyni. és mikor mondom neki hogy egyen 5-6 kis adagot naponta és megmondom neki mit lehet enni, akkor mindig mindenben kifogást keres, hogy neki ezért meg azért nem jó ez. Szóval én már feladtam.
2010. febr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Az ilyen zseniket hagyni kell... lusta disznó.
2010. febr. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát.

én is csináltam a 13 naposat, fogytam is vele elég sokat. aztán vissza is szedtem elég sokat :D aztán egyszer csak nagyon elhatároztam, hogy lefogyok :)

szóval vettem ilyen Csala Zsuzsa teát. Hát az nem volt olyan rossz csak baromi lassan fogytam tőle. meg drága is volt. Aztán elmentem egy ilyen gépre, ami rázott és attól fogytam. na az még drágább volt. arra 15.000.-et költöttem. Attól kicsit jobban fogytam (meg egy nagyon nagyon laza diétát csináltam mellette.)

utána már elfogyott a pénzem és elkezdtem diétázni. Attól fogytam 16 kilót. (csökkentettem a vacsora és a tízóraiadagomat)

ha gondolod, másold be a barátnődnek. én nem nagyon hiszek ebben a sok sz.r módszerben. azt a sok pénzt elköltheted csomó hasznosabb dologra. pl új ruhákra stb stb :)

2010. febr. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hülyékkel én nem vitatkozok. Ha idegesít, ordítsd le hogy vagy csináljon valami értelmeset amit te mondassz neki, vagy hagyjon téged békén a hülyeségeivel. Nem kell tisztelni az ilyen embereket.
2010. febr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!