Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok leszeretné...

16 éves lány vagyok leszeretnék adni 10kg-t mert elégé zavar kövér vagyok.160cm 67kg mit tanácsolnátok? Sport ill. étkezés.

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat:)
2009. nov. 28. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:

160/67?? ez messze van a kövérségtől.

162/65 vagyok és nem vagyok kövér. 5-6 kb plusz van rajtam, bár nem is vagyok 16 éves már.


Sok zöldség, gyümölcs. Nasi nem nagyon kéne. Napi legalább fél óra sport.

Ha így nem megy beszélj egy dietetikussal.


30N

2009. nov. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de meglátszik rajtam főleg a fenekemen és a combomon:S:S nagyon
2009. nov. 28. 22:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok...

164cm/62kg és kövérnek érzem magam..

2009. nov. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szia!

Én is 65kg vagyok,és 165cm. Voltam egyszer vérvételen,és ugye csináltak más vizsgálatot is és mikor látták,hogy 65 kg,megkérdeztem,hogy kövér vagyok-e? és mondták,hogy pont jó,mert lese kell fogynom,bár ha szeretnék,lehet,illetve hízni se kell. Szóval,nem vagy kövér.

Képzeld el anyum munka társának a lánya most ment elsőbe,és 70kg. :O Gondolhatod,elsős 9 éves gyerek 70kg,és nem érdekli az anyját,de a gyereket se. :(

2009. nov. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a nők átlagos súlya 55-65 között mozog,sztem nem vagy kövér,én 61 vagyok itt-ott husos de a fiúk szeretik :D Én megbarátkoztam vele,de persze nem akarom elérni azt a bizonyos 70kg-ot,szal azért nem csokizok mindennap.
2009. nov. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sziia, szerintem elég 5 kg-t fogynod, ha nagyon akarsz, 10 az már sok :S amúgyis szerintem a magasságodhoz pont ideális testsúly a 67 kg, de az 57 az már nem igazán.. szerintem:)


Vegyél norbi update pékségben sütiket .. hihetetlen, annyian szidják, pedig tényleg nagyonnagyon sokat segít! 3 sütit megeszel mondjuk du. fél kettőkor és fél napig nem vagy éhes. Csak ajánlani tudom, abszolút nemhízlal.

Én ezeket ettem, meg volt 1 hetes alma diétám .. 1 hét alatt mínusz 3 kg :) mellette Rubint Réka 2009 dvd-re tornáztam.

így sikerült lefogynom 2 hónap alatt 5,5 kg -t :) sok sikert:)

15/L

2009. nov. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
húú mintha magamat látnám fiatalon. én is 160 cm-hez 67 kiló voltam és bizony az túlsúlyos. mindig mondta az iskola orvos is hogy fogynom kéne, de szerencsére arányosan eloszlott rajtam nem voltam tehén, ezért nem is zavart. és tudod mi történt 18 éves koromban? kb egy fél év alatt lefogytam, és úgy hogy én nem is fogyóztam. csak annyit változtattam hogy esténként tornáztam egy fél órát. igazából nem is voltam tudatában annyira a fogyásomnak,de nagyon jól éreztem magam és mikor a suliorvos megmért és 160 cm-hez 55 kiló votlam ,na akkor én is meglepődtem. Meg is dícsért hogy milyen szépen lefogytam. Szóval azt tanácsolom, hogy valami sportot kezdj el és talán hagyd el a cukrot és a fehér lisztet. sok sikert.
2009. nov. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2009. nov. 29. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!