Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 17 éves lány vagyok, és 57...

17 éves lány vagyok, és 57 kiló. Az alakommal megvagyok elégedve, mert többé-kevésbé csinos vagyok, de 1 valami nagyon zavar?

Figyelt kérdés
a hasam. Oda hízok. Se a combjaim nem vastagok, nem is nagy a fenekem, csak a hasam a nagy. Pedig rendszeresen mozgok, azt hittem ez segít. Valószínű ezt örököltem, az anyukám is ilyen alakkal lett megáldva. Mit lehetne tenni? Hogyan lehetne eltűntetni nyárra onnan a zsírpárnákat?
2010. ápr. 4. 13:02
1 2
 11/12 anonim válasza:

Feltennél egy képet a hasadról??

Csak mert a lányok dilije, hogy deszkahasat akarnak, elbaltázzák a különben szexis finoman domborodó nőies hasukat!!

2010. jún. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Csinálj felüléseket minden nap az leviszi.Ha bírsz 50et kezdd annyival és növeld minden héten.

17/L

2010. szept. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!