Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én egy 15 éves lány vagyok...

Linus13 kérdése:

Én egy 15 éves lány vagyok 158 cm és 56 kg nagyon zavar a súlyom Hogy tudjak lefogyni egy 5-10kg-ot?

Figyelt kérdés
nem érzem magam nőiesnek magamon csak a hibát látom
2011. okt. 5. 15:56
 1/4 LadyLee ***** válasza:
86%
Teljesen egészséges, normális a súlyod, ráadásul fiatal is vagy - ne kezdj bele egy fogyókúrába. Ha tényleg nem vagy megelégedve magaddal, kezdj el sportolni. Ha az se segít, akkor inkább önismereti tréninggel próbálkozz, hogy elfogadd magad, mert a súlyoddal semmi gond.
2011. okt. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
első válaszolonak: most leszek novemberbe 15 éss 156 cm vagyok nem sokkal nagyobb nálam és 56kgosan nagyon nem éreztem jól magam...:/ most jelenleg 49 kiló vagyok. Nem mondom h fogyókúrázzon (nekem se szabadott volna.:S) annyit tegyél meg kérdező hogy hagyd el a cukros italokat (majdnem egy éve vizet iszok, és nem unom. :D) éss mozogj! akkor többet is ehetsz és nem hizol sőt fogysz. :DD
2011. okt. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Legjobb ,hogy csak mellőzd a gyors kaját,chipszet , és amit az elöttem szóló is hogy a cukros italokat.Mi még segít evés elött igyál meg egy pohár vizet.
2011. okt. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
21%
én egy 13 éves lány 157. cm és 50 kg.nekem sem ártana pár kg minusz, de nkd mégjobban asszem.
2012. ápr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!