Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyott valaki a Gastroyalos...

Fogyott valaki a Gastroyalos étrenddel? Melyiket válasszam a sok közül, ha fogyni szeretnék? VAn egy forma-bontó ultra-szénhidrátszegény étrend, ami egész jónak tűnik.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 09:35
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
amuamugy van alapj a fagyis fogyinak.. Ha csak fagyit eszel attol fogsz, de ez nem azon alapul amit irtál, hanem azon hogy nem kap meg semmit sa szervezeted.. de ez nem egézséges, és nem is ajánlom, sőt!..
2010. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim válasza:
mindjárt gondoltam, hogy ezt a magyarázatot a fagyis fogyásra csak az édesszájú fogyókúrások találták ki :D de igazából nem is hiányzik, mert majdnem mindennap van valami édesség a gastroyalos fogyis menükben, úgyhogy nincs édes íz hiányom annyira :) meg most van a sütis fogyókúrájuk, azt tuti ki fogom próbálni :D
2010. aug. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim válasza:
nagyon ügyes vagy ezzel a 31 kiló mínusszal! még 4 kiló és nekem is megvan a -30:) ezt szeptemberig remélem sikerül elérni a gastroyalos kajákkal.
2010. aug. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
biztos hogy sikerül elérned amit szeretnél.. tovbábbra is rendeld a kaját, és ne egyél mellé semmit.. ha beakarod egy kicst gyorsítani, akkor rendelj mellé italokat is, ugy gyorsabb lesz.. nekem soakt segített.. :)
2010. aug. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim válasza:
no igen, néha nehéz betartani, hogy ne egyek mellé semmit. főleg ilyenkor nyáron a kertipartik idején:)
2010. aug. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Igazábol arra kell gondolni, hogy te most azért nem eszel, mert mohobb voltál atöbbieknél(persze ha nem egézségi gondokbol hizál el..) és ezért te most kevesebbet eszel...
2010. aug. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim válasza:
teljesen igazad van, többet ettem, mint kellett volna :) most mindig bevillan, hogy milyen voltam 28 kilóval ezelőtt és ez visszatart attól, hogy többet egyek, mint amire szülkségem van. no meg a nassolásktól is megóv ez a kép a fejemben :)
2010. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim válasza:

Igen, nekem is mindig az segít, hogy a fogyókúrám mellé ne egyek semmit, hogy tudom, mennyire lötyögnek a nadrágjaim. Ha elfelejteném, előveszek egyet, és máris helyrerázódtam!


Nekem már 16 kilótól sikerült megszabadulnom a FormaBontó női és a Best of női étrendek segítségével.

2010. aug. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim válasza:
a nadrágról jut eszembe, hogy végre a két hónapja még alig-alig rámjövős naci is elkezdett lecsúszni a fenekemről és övet kell hordanom hozzá :D megyek és jövő héten új nadrágot veszek, juhé :))
2010. szept. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim válasza:
nadrágilag hasonlóképpen vagyok, hálistennek :)) épp a minap szembesültem vele, hogy amit eddig motivációs nadrágnak használtam - azaz hordani nagy nehezen, komoly levegővételi gondokkal tudtam csak:) -, már nem motivációs többé, hanem pont jó, sőt övet kellett tennem bele:)) úgyhogy juhé, megyeget szépen lefele még mindig a sok kiló :)
2011. ápr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!