Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyott valaki a Gastroyalos...

Fogyott valaki a Gastroyalos étrenddel? Melyiket válasszam a sok közül, ha fogyni szeretnék? VAn egy forma-bontó ultra-szénhidrátszegény étrend, ami egész jónak tűnik.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 09:35
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:

"teljesen mind1, mit eszel. inkább fuss 3 kört a háztömb körül."


Nem mindegy mit eszel. Korántsem. A futás azonban, mint tudjuk hasznos. De nem a gondosan megválogatott ételek helyett, hanem MELLETT.

Érdemes a kérdezőnek először valamelyik TURBO menüsorral kezdenie, mondjuk egy hétig. Beindítja a fogyást, méregtelenít. Nem árt tudni, hogy a túlsúly - ha nem is tekintélyes - de nem elhanyagolható részét az évek során testünkbe lerakódott méreganyagok alkotják. Ha ezektől megtisztítottad a szervezetedet, akkor jöhet a tulajdonképpeni zsírégetés, természetesen rengeteg (minimum napi 3 liter!) folyadékfogyasztás kiséretében. A zsírégető menüktől általában heti 1-1,5 kg mehet le, tényleg nagyon sok függ attól, hogy mennyi folyadékot iszol. Amikor pedig már elérted a kívánt testsúlyt, akkor lehet a megtartásra koncentrálni.

Mindezt saját magad által összeválogatott menüsorral is el tudod érni a www.zsiregetoklub.hu oldalon található ételek megrendelésével, de természetesen lehet az ABC menü keretében is, hiszen ott úgy vannak összeválogatva az ételek, hogy a három fokozatnak megfeleljenek.

Az elszánás nagyon jó - ha már fogyni szeretnél - de legalább ennyire szükséges a kitartás és a következetesség is. Vannak időszakok, amikor megáll a fogyás, ám ilyen esetekre is van megoldás.

2010. júl. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim válasza:
Persze azért az is fontos része a gastroyalos fogyókúrás menüknek, hogy melléjük fuss a ház körül három kört:)) Mondjuk mozgás néllkül is szépen fogyasztanak, engem az ABC étrend legalábbis az utóbbi egy hónapos lustulásom mellett is fogyasztott, de hatékonyabb, ha valamit csinál melé az ember, no meg akkor a popó sem ereszkedik meg a fogyástól annyira:) Most meg is győztem magam, hogy ma mindenképpen tornázzak:)
2010. júl. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
Szerintem is fontos a mozgás, de ezek az ételek mozgás nélkül is fogyasztanak.. Nekem van 2 ismerősöm akinek sikerült 30,18 kilót fogynia ugyhogy nem mozogtak sajátbevallásuk szerint seemmit. Én mozogtam, és az étrendet ettem és igy sikerült 2 hónap alatt 21 kilót fogynom.. Most hogy nem mozgok megint sokkal lassabban fogyok.. Ugyohgy itt a jó idő megint rá kell ülnöm a kis biciklimre :)
2010. júl. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
A mozgás is része annak, hogy életmódot váltasz. Nem hiszek abban, hogy hosszú távon enélkül működőképes az ügy. Azon kívül kettőt ütsz egy csapásra, ha miközben a zsírégető menükkel fogysz, némi izom is épül az elvesztett zsír helyére. Se a kövér, se a sovány plötyi nem szép, se nem esztétikus.
2010. júl. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
Persze a mozgás is fopntos, dfe egy kövér ember nem tud és nem is zeret mozogni, emberek közé sem nagyon szerettem menni.. :( De Szerintem a lényeg hogyha már annyit fogyott hogy tud mozogni fulladás nélkül, akkor temészetesen. De nagyon fonots a táplálkozás, csak sport-tal nem nagyon lehet nagy eredményt eléárni ha nem eszel mellette egézségeset.. Ezért ajánlom a gastároyal-t, hogy elérhesd az a sulyt amivel már tudsz rendesen mozogni és utána természetesen sport.. :) további jó fogyást mindenkinekl..
2010. júl. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim válasza:
persze, így van, én is az abc menüt kiegészítve mozgással fogytam 25 kilót, kell hozzá mindenképpen valami kiegyensúlyozott fogyókúrás étrend.
2010. júl. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
A kérdés feltevőja mugy már megrendelte az étredet? Sikerült vele fogyni/ lefogyni?. Amennyiben eszed még, ajánlom neked a csokis diós finomságot, és a kokuszgolyót.. :) most próbáltam ki, és finomak, és erőt adnak ahoz hog y ne add fel és folytasd, vagy próbéld ki nagy kedvencemet a Túrórudit, elmondom neked ha teljesen lefogyok is fogok néha rendelni egy két darabot, mert sokkal finomabb mint a pötyi.. ennek "természet íze van " :)
2010. júl. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim válasza:
hú, a gastroyalos túrórudit én is nagyon szeretem!! nekem az ízlik benne nagyon, hogy kicsit citromos, ettől olyan különleges és krémes nagyon. szerintem is jobb, mint a pöttyös:))
2010. júl. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
Persze hogy sokkal jobb. :) ha a hátulját megnézitek, le van irva hogy mi van benne :) nem ilyen vackokból van amiről azt se tudod micsoda. A citromos íz pedig neagyon különlegessé teszi. :)
2010. júl. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim válasza:
igen, a citromos íz ver mindent, no meg krémesebb is bármelyik társánál:) nekem még a gyengém, amit az abc menüben szoktak küldeni, az a mákos palacsinta vaníliaöntettel... azt mindig le akarják nyúlni a gyerekeim meg a férjem :D de nem adom...
2010. júl. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!