Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyott valaki a Gastroyalos...

Fogyott valaki a Gastroyalos étrenddel? Melyiket válasszam a sok közül, ha fogyni szeretnék? VAn egy forma-bontó ultra-szénhidrátszegény étrend, ami egész jónak tűnik.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 09:35
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Nagyon jó tapasztalataim vannak a b4 ről. ha jol tudom :D

egy az hogy nagyon fincsi volt a ami kaja,, tök jó volt a zsömléje, amit adtak a lecsóhoz, ami szintén nagyon finom volt. Ebédre barna risz volt valami hussal, ami szinteén nagyon foinom volt. VAcsira pedig valami husis kaja zuölséggel ami s zöldséget kivéve is fonom volt :D.. Szerintem próbáljátok ki, :D

2010. júl. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim válasza:
én most a héten a formabontót ettem, az a B4, ugye? nagyon jó volt, olyan kaják voltak, amiktől totál jóllaktam és finomak is voltak és szinte bűnözésnek éreztem némelyiket :)) úh nekem nagyon bejött:)
2010. júl. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
öö.. szerintem nem.. az egy másik. mind a kettő a zsirégetésben van, csak máshogy van megoldva. :) a formabontóban nekem az tetszik a legjobban, hogy egy csomószor van pizza mieg ilyen tök jó hamik :)
2010. júl. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Amugy, az méág eszembe jutott. ohgy fogyókurázoknak nagyon nehéz most.. meleg van és nicns fagyi :D.. egy olyat találtam ki, hogy vagy régi fagyis pálcát, vagy a mekiben önkiszolgálos pultnál van kávékevergető.. abbol elhozol egy pár darabot ha véletlen jársz arra.. ( az a legjobb, de a legjobb viszont ha nem jársz arra :D ) és levágod a túrórudo aljárol a csokit, és beledugod a pálcát, és fagyasztó.. kb berakod egy olyan 2 órára, és tök király :)
2010. júl. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim válasza:
bizony ez elég gáz, hogy nem ehetünk fagyit:)) mondjuk ezekben a menükben ellátnak eléggé édességgel, úh én annyira nem is szenvedek tőle, de ez a túrórudis ötlet jóóó:D ki fogom próbálni, ha más nem, a lányaimnak adom majd:)
2010. júl. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
A gastroyal-os turorudit azt biztosra veheted, amugy csak ugy elmondom az olvasóknak hogy én már 30 egy két kilónál járok :D.. Elüző héten nem tudtam megállni, és egy csomóü fagyit ettem, és fogytam azon a héten 2,5 öt :D elötte meg sokkal kevesebbet fogytam. :D az milyen már? :D
2010. júl. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim válasza:
valahol olvastam, hogy az édességek közül a fagyi még a legjobb fogyókúra szempontjából, mert hideg és sokat kell dolgoznia vele a szervezetnek, hogy feldolgozza, vagy mijaszösz:) nem tudom így van-e de ha igen, akkor most elmegyek fagyizni egyet :D
2010. júl. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
ezt felejsd el.. :D Én is halottam, hogy több energia kell az elégetéshez.. ez kamu.. :D Rendelj gastroyal-os kaját és tényleg égni fog a zsir, és leeszed amadról a kilkat.. :D
2010. júl. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim válasza:
sejtettem én, hogy kamu :D ekkora szerencsém nem lehet, hogy igaz legyen és tolhassam a fagyikat sorra:))) mondjuk ezt teszem, gastroyalos kaját rendelek és fogyok tőle, úh abban nincs hiba;)
2010. júl. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
abban nincs.. én is azt eszem, ha megnézed a 31. heti étlapot az utolsó elötti oldalon én vagyok :D szerencsére, már sikerült 31 kilótól megszabadulnom.. még 10 és elértem amit akartam.. :D
2010. júl. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!