Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyott valaki a Gastroyalos...

Fogyott valaki a Gastroyalos étrenddel? Melyiket válasszam a sok közül, ha fogyni szeretnék? VAn egy forma-bontó ultra-szénhidrátszegény étrend, ami egész jónak tűnik.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 09:35
1 2 3 4 5
 41/42 anonim válasza:
Én eddig összesen 21 kg-ot fogytam az ABC fogyókúra rendszer segítségével. Többféle étrendet próbáltam már ki (pl. FormaBontó női, Best of női, Színes leves kúra), de a leghatékonyabbnak a Best of étrend tűnt. Ott mindhárom szakasz megtalálható (3 in 1 = lúgosítás (alapozás), zsírégetés és súlymegtartás), ezért annyira eredményes. Sütik is vannak (pl. somlói galuska, csokitorta) és palacsinták, de még pizzát, rántott húst is ehetsz lelkiismeret-furdalás nélkül. Érdemes kipróbálni!!!
2011. ápr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim válasza:
nekem is a leghatékonyabb a Best of étrend volt, az én -35 kilóm nagyban annak köszönhető:) én is kipróbáltam több étrendet is, de nekem a Best of-ban volt benne mindaz, amire szükségem volt, bár megjegyzem a töbi is finom volt, de ebben pont annyi szénhidrát, édesség, zöldség, hús minden van, hogy ne hiányozzon semmi és érezzem azt, hogy mellé kell ezt-azt ennem.
2011. ápr. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!