Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik a leg hatásosabb...

Melyik a leg hatásosabb fogyasztószer?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok.

És kb. 15 kg felesleg van rajtam.

Nem sportolok rendszeresen, és egészségesen étkezem.

Esetleg ötlet???

10 ezer forint körül, ami kb egy hónap alatt hat.



2017. márc. 8. 18:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Még egy lusta fäsz aki azt hiszi hogy havi 10E forintból a kanapén ülve dzsézönsztetem lesz. Taps
2017. márc. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
"Regenor" nevű készítményt több ismerősöm használja, sikeresen. Persze ehhez életmódváltás is kell (kenyér elhagyása, stb)
2017. márc. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Még annyit tennék hozzá, hogy önmagában fogyasztószer nincs, csak olyan táplálék kiegészítők, amelyek a rendszeres edzés és a megfelelő étrend mellett, kiegészítik és elősegítik a fogyás folyamatát. A "Regenor" például ilyen, vagy a BCAA.
2017. márc. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek a sok ákombákom fogyi-szerekben.- Szerintem attól fogyunk amit nem eszünk meg. Esetleg még több mozgást bevéve a mindennapokba, attól hamarabb elhiszem a fogyást, mint a fogyi-szerekben.
2017. máj. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!