Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerekkel próbálkozt...

Milyen módszerekkel próbálkoztatok hasról fogyni? Olyat írjatok légyszi ami sikeres volt. Esetleg valaki tablettákban hisz? Van értelme szedni? 20 L

Figyelt kérdés

Nincsen nagy hasam, de éppen az az idegesítő, lötyögős has..amit eddig sem torna során sem pedig étrend változtatással nem tudtam lefogyni.


Köszi a válaszokat előre is !!



2014. ápr. 22. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a hasazás sokat segített, persze normális étrend mellett. Én soha nem tudtam megcsinálni 10 felülésnél többet, az elszántságom 10 után megszűnt. Aztán elhatároztam, hogy akkor csak napi 2x10 felülést csinálok és minden héten emelem 10-zel. Ma ott tartok, hogy 4x25 felülés megy + bemelegítésnek hasprés. :) Látszik a változás nagyon is! Én ezekbe a csodabogyókba nem hiszek, ha jók lennének, nem lenne kövér ember.


21/L

2014. ápr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincsenek „szerek”, amiktől le lehet fogyni.

Diéta és edzés nélkül nem lehet lefogyni.

Helyi zsírégetés nincs. Hiába edzel egy adott testrészt, attól még nem tűnik el róla a zsír. Még ha őrült módra is hasazol, pontosan ugyanannyi zsír marad rajta.

A súlyzós edzést tekintve nincs szálkásító edzés: a kevés súllyal végzet sok ismétléstől nem ég le a zsír az edzett izomról.

A fentiekből következik, hogy célirányosan szálkásítani nem lehet. Nincs olyan, hogy lábra tömeget növelsz, felsőtestre meg szálkásítasz.

Ha nem eszel, nem fogysz. Ha éhezéssel működne a zsírégetés, könnyű dolga lenne mindenkinek.

Nincsenek csoda diéták. Az összes sztárdiéta hülyeség.

2014. ápr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!