Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyit tudok így fogyni,...

Mennyit tudok így fogyni, milyen sikeres lesz a fogyókúrám?

Figyelt kérdés

171 cm vagyok és 61 kg. Nagyon széles a csípőm és ahhoz képest kicsik a melleim, és nem érzem jól magam a bőrömben. Nagyon minimálisan szeretnék feszesedni, izmosodni és fogyni. Hetente párszor futok, vagy kardiózok videóra itthon és erősítek minden testrészemre, emellett pedig kb. 800-1000 kalóriát eszek egy nap. Fehérhúst, zöldségeket, gyümölcsöket, sajtot, tojást eszek.

Szerintetek sikerülhet a célom, hogy kicsit jobban nézzek ki, és mennyi idő alatt körülbelül?



2015. ápr. 22. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
61%

Izmosodni és fogyni egyszerre nem lehet, csak a diéta kezdeti szakaszában, utána így stagnálni fogsz. A guggolás, kitörés, ilyen-olyan nyújtás, hasprés és lábemelés az persze jó nőknél erre a célra is, de egy idő után már nem fogsz látni különösebb eredményeket. Esetleg fegyencedzést csinálhatnád, ha már a konditerem/saját súlyzók beszerzése nem opció.


A kardiózást pedig csak ésszel végezd, ne vidd túlzásba, mert az izmokat igencsak örömmel bontja, szóval futást is próbáld meg inkább aerob tartományban végezni.


Ha mindent jól csinálsz, elhagyod a gyümölcsöket és lecseréled multivitaminra (bocs, rengeteg cukor), a makrotápanyagok arányát megfelelően tartod (legalább a 2g/testsúlykilogramm protein legyen meg, zöldséget is számold bele), hagysz elég időt pihenni az izmaidnak, eleget alszol, 2-3 hónap múltán már lesz látható változás is, nem csak te fogod jobban érezni magad. De úgy igazán látványos eredmény, "utánad fordulnak az utcán" az legalább 1 év.

2015. ápr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

Igazából tudom, hogy nem vagyok túlsúlyos, csak olyan "löttyedtnek" érzem magam, meg nem lapos a hasam, stb. De remélem ezzel az életmóddal jobb leszek, mert eddig nagyon minimális mozgással és rengeteg kajával semmit sem híztam évekig talán a genetika miatt, csak az utóbbi időben kezdtem.

Azt még kifelejtettem, hogy 3-4 litert megiszok egy nap, ha ez lényeges.

2015. ápr. 22. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!