Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Most szeretném elkezdeni a...

Dobai Gabriella kérdése:

Most szeretném elkezdeni a Regenor kúrát . Valakinek tapasztalata a regenorral kapcsolatban? Tényleg lehet fogyni vele? Mi a véleményetek? Szívesen fogadok ötleteket, saját tapasztalatokkal, sikeres akár sikertelen fogyásokról.

Figyelt kérdés

Bajban vagyok... jön a nyár, a strand szezon :)

10-12 kg-ot szeretnék leadni.

Heti 3x1,5 órát cardiózok (1 hete kezdtem).KB.2 hónapja diétázok (semmi sikerrel)



2017. máj. 15. 09:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!


10 kilót fogytam a Reg-Enortól 8 hét alatt. Könnyű tartani a diétát ha szereted a magyaros ételeket.


Érdemes kipróbálni!

2017. máj. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
8,5 hónap alatt 50 kg-t fogytam regenorral.
2017. máj. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Gluténmentes dolgokkal vigyázni kell.. párom lisztérzékeny és mióta együtt élünk én is úgy étkezem és fel is jött jópár kiló

De én is regenort használok.. kitartást hozzá :) és sikeres lesz

Nekem eddig 6kg ment le 1 üveg hatására utána megált egy időre de nem szabad feladni

2017. jún. 15. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
78%
Hát ha rám halgatsz hagyod a regenort meg a társait! Én fél évig regenoroztam. Fogytam ugyan 17 kgmot de a hajam felét elvesztetem ami maradt az is elvékonyodot! Aztán tele letem kövekkel! Elötte voltam hasi uhán nem voltam köves most meg mütétre várok! Aztán kaptam egy bal petefészek cisztát amit a dokik ugyszintén a regenor "jótékony " hatásának tartanak. A májam a duplájára nött szinte az eredetinek a fojtonos epe termelés miatt! A dokim azt mondta nekem hogy fogyni úgy kel hogy leviszed a kaloriát 1400.-1500 caloriára és minden nap mozogsz mellé igy leadtam már 3 kg-ot és szedhetek egy csomo gyogyszert hogy rendbe szedjem amit a regenor elrontot! A teljes hormon háztartásomat felboritotta! Azt mondta a korházban az orvos hogy nagyon sok betegük van ilyen fogyi szerek miatt!! Szoval ovatosan! A chia maggal is csinján bánj föleg ha gyereknek is fözöl! Van annak is egy csommó mellék hatása! A glutén mentes termékeket meg nem szabad rendszeresen fogyasztani ha nem vagy glutén beteg!! Mert hajlamosit hogy beteg legyél! Anyukám glutén beteg és direkt szolt neki a gasztroentrologusa hogy velünk ne etesse a glmentes ételeket!
2017. jún. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!