Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Regenort lehet PCOS, es IR...

Regenort lehet PCOS, es IR mellett elkezdni, vagy csak ront a helyzeten?

Figyelt kérdés
Mar nezelodtem a kerdesek kozott, de nem talaltam olyan kerdest amit a PCOSre, es IRre tettek volna fel. Tudom, hogy a Regenor egy meregtelenito kura, es ha betartom a dietat akkor egy aldasos mellekhatasa, hogy lehet tole fogyni, viszont most, hogy utana olvasgattam volt olyan holgy, aki azt irta, hogy petefeszek cisztaja lett, es alapjaraton nekem mar van PCOSem, es IRem, szoval nem tudom, hogy elkezdjem, mert ha nem lenne mellekhatasa nagyon szuper lenne, hogy meregtelenito, es meg fogyni is lehet, de ha a betegsegben csak meg tobbet ront, akkor nyilvanvalo, hogy messzirol elkerulom ezt a csodalottyot. Kerlek irjatok sajat tapasztalatokat, es velemenyeket, de azt is irjatok oda, hogy van PCOSetek, es IRetek, vagy csak a semmibol kovetkeztettek valamire. Es meg annyi, hogy alapvetoen azert szeretnem elkezdeni a Regenort, mert fogynom is kene ugye a PCOS, es IR miatt, es emelett nagyon jo lenne a meregtelenito kura, mert a gyomrom nem teljesen jo, de ha barmi mellekhatasa van, akkor eszembe se jut belekezdeni, es maradok a zold teanal. Elore is koszonom a valaszokat!

#fogyókúra #PCOS #RegEnor #méregtelenítőkúra
2017. aug. 19. 11:14
 1/1 anonim válasza:

Az összes méregtelenítős csodamódszer egy nagy kamu. A májad nagyon ügyesen méregtelenít egyedül is, köszöni szépen.


A RegEnor pedig kb. mentolos-citromos víz, a tejfehérjétől opálos. C-vitamin legalább van benne. Rendeltem kettőt is, mert a ügynök nagyon értette a dolgát... aztán meg elolvastam az összetevőket és leesett mekkora hülye vagyok.

Nem a RegEnortól fogysz, hanem a hülye diétájától.

Sima jól marketingelt 'szénhidrátmentes' diéta. Eredményes, de abszolút nem egészséges.


A cél az lenne, hogy olyan diétát (nem fogyókúrát!) állíts őssze magadnak, amit tényleg könnyen tudsz tartani. Akár fôzz magadnak külön, de a családnak sem lenne rossz, ha a magyaros ételek helyett fokozatosan átállnának egészségesebb dolgokra.


Az agresszív RegEnort védő kommenteknél pedig elgondolkoznék a helyedben, hogy milyen pénz van a fogyókúrás termékekben. Sokan elég jól keresnek mások hiszékenységén.

2017. aug. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!