Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hány napig tudom éheztetni...

Hány napig tudom éheztetni magam anélkül, hogy összeesnék?

Figyelt kérdés

2017. aug. 20. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Haz kortol sulytol magassagtol es meg egy csomo mindentol fugg.
2017. aug. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mirtiádész ***** válasza:
61%

Attól függ, hogy eddig alapból sokat ettél, vagy keveset.

Szerintem azok az emberek, akik mindennap esznek, tehát van pénzük minden nap élelmiszerre, és eddig még nem is nagyon próbálkoztak a saját maguk éheztetésével azok 1, a szívós szervezetűek 2, talán 3 napig is bírják....persze csak hogyha nem állnak fel, mert akkor a gyengeségtől összeesnek...

2017. aug. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Jorck válasza:
100%

Én 185 magas és 70 kiló voltam; 3 napig azaz 3 x 24 óráig semmit, de szó szerint SEMMIT nem ettem, mert az utcára kerültem télen. A 3 nap előtt sem ettem valami sokat. Amikor ez a 3 nap eltelt már keményen hallucináltam az éhségtől. A torkom bedagadt mert tél volt és csak hideg vízhez jutottam. Konkrétan eltévedtem a saját kis falumban olyan utcákban amiket amúgy jól ismertem.. Komoly hallucinációk is voltak közben (ezt így leírni nagyon nem lehet). A lényeg hogy a fáradtság is közrejátszott (mert ugye ki tud nyugodtan aludni a - okban), de szerintem a lényeg az éhezés volt. Konkrétan éreztem a 4. napon hogy ez lesz az utolsó.., biztos voltam benne hogy ha így megy tovább meghalok. Vagyis elértem korlátaimat... Nem tudtam menni sem rendesen, volt olyan is hogy összeestem éjszaka...

Ezután elmentem egy távolabbi rokonhoz ahol tudtam enni, de csak nagyon kicsinyenként mert rosszul voltam. Nem tudom hogy lett-e volna még tovább, addig amíg ez meg nem történt ezt sem hittem volna hogy ezt így ki lehet még bírni. Szóval nekem ez volt a legdurvább idáig!

2017. aug. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Amit a 2. ír, az azért nem feltétlenül van így. Én mindig rengeteget ettem és sosem éheztem, de közel 5 nap evés nélkül, napi 2 óra mozgással (csak gyaloglás) semmi különösebb gondot nem okozott, inkább csak a gondolataimban. Ugyanez volt egy kényszeréhezéskor hosszabb távon, de minimális étellel. DE sokkal később volt olyan, hogy kevesebbet ettem 1-2 napig s máris alig tudtam menni. Soktényezős dolog ez.

Sok ember inkább több hét után esne össze (de ezt totál laikusként írom), persze addig se akárki lenne virgonc, max. az első héten. De egy érzékenyebb s ájulósabb fajta (én sosem ájultam el 4 évtized alatt) az napokon belül megérezheti, szédülhet vagy valami (a szédülés nálam is meglenne viszonylag hamar, de nem esnék össze, mert rengeteg energia- s egyéb tartalékom van).

2017. aug. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer választanom kellett,hogy a tulajnak fizetek albérletet vagy veszek enni. Nagyon vaskalapos volt a tulaj,ha nem fizettem volna a teljes összeget,kirak. Így kifizettem neki,de már kajára nem volt pénzem. A szüleimmel abszolút nem tartom a kapcsolatot,így hiába éltünk egy városban,nem tudtam hozzájuk fordulni. Macska kaja volt otthon,mert volt egy macskám. Szégyen vagy nem,de esküszöm már mindegy volt,úgy voltam vele,hogy ha tényleg így lesz,megeszem azt. Persze nem ettem meg... Négy napig nem tudtam enni. Egész nap feküdtem,nem bírtam kikelni az ágyból. Remegtem,hányingerem volt,sírtam és alig tudtam aludni az éhségtől. Ittam a csapból vizet,hogy nehogy kiszáradjak,de csak pár kortyot,mert nagyon fájt a gyomrom. A negyedik nap végén megérkezett a barátnőm,300 kilométerre lakik tőlem. Mikor ide ért,elkezdtem sírni,annyira örültem és úgy megviselt az a pár nap. Ahogy az előző hozzászólásban is írta valaki,azt hittem én is,hogy ha még egy pár napig így lesz,meghalok. Senkinek nem kívánom azt az érzést. A mai napig össze szorul a gyomrom,ha eszembe jut. Szörnyű,hogy ez bárkivel is előfordulhat.
2017. aug. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2-3, max 4
2017. aug. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok rá büszke, de nekem öt nap volt a rekordom, nem estem össze meg semmi, annyi, hogy ingerlékenyebb voltam és próbáltam minél kevesebbet mozogni. De nem éreztem magam közvetlen életveszélyben, talán egy kis gyomorfájás, de abszolút nem érintett olyan rosszul, mint az előző válaszolókat (attól még nekik is igazuk van, mindenki máshogy reagál az éhségre).


Szóval ne csináljon senki ilyet! Én is leálltam vele.

2017. aug. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ.Nekem 2 nap volt.Versenyre kellet befogyni a súlykorlát alá.Csak kevés vizet ittam.De aznap nem csináltam semmi csak gépeztem meg tvztem.Szóval elviselhető volt.

186cm 90kg 22f

2017. aug. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!