Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúra van ahol nem...

Milyen fogyókúra van ahol nem kell sportolni és éheztetni sem magam?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmilyen.


Ugyanis attól fogysz, ha több kalóriát égetsz el, mint amennyit beviszel.


Ezt két módon oldhatod meg: vagy kevesebbet viszel be, vagy többet égetsz el.


Ezenkívül NEM lehet fogyni. És ezen két technika közül is a többet égetsz el az eredményesebb (amitől nem ronda leszel...).

2011. nov. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hiába is fogysz diétával, a fogyás csúnya lesz. Lóg rajtad a bőr, rosszul leszel... és amint abbahagyod több megy vissza mint ami lement.


Én elmentem heti 4x küzdősportra. Fele kaját ettem és 1 év alatt 28 kiló mínusz.

2011. nov. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Éhezni egy diéta alatt sem célszerű, és nem is kell. max az elején. Fogyókúra viszont mozgás nélkül elég nehezen megy, és ha megy akkor nem vagyok biztos hogy egészséged javát szolgálja majd. Ha lusta vagy mozogni, akkor diétázni is az leszel. Hihetetlen de a kettő közül a megfelelő kajálás a nehezebb.
2011. nov. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kérdés már eleve rossz. A fogyókúra az szenvedés. Életmód váltás kell. A mozgás mindig kell, anélkül semmilyen fogyásra irányuló lépésed nem lesz sikeres. A cukrot hagyd el elsőként, és a cukros ételeket. (nem is hinnéd hogy még a felvágottak is tele vannak cukorral!).
2011. nov. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
biztos van valami krém vagy bogyó vagy italpor
2011. nov. 3. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!