Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Én egy darabig megállom hogy...

Én egy darabig megállom hogy nem nassolok, nem eszem finom kajákat de utánna nem bírom, ki eszek csokit, sültkrumplit stb-t . Szóval mind édességek de annyira megehetném öket . De nem szabad mert leakarok fogyni pár kilót de mégis hogyan?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 15:16
 1/9 anonim válasza:

1. a sültkrumpli nem édesség. -.-''

2. mindig kevesebb édességet vagy zsíros vagy hízlaló kaját kell enni, és akkor hozzászokik a szervezeted.

2010. jún. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Velem is előfordul sajna:S 2 napja ismét nem jönnek rám ezek a kívánások hálistennek:) De azelőtti 3-4napban jajjaj, megettem vagy 3000 kcalt:S fel is jött 2kg, de nem hinném, hogy zsír lenne, mert csak a mérleg mutatja, a ruha nem. Legalábbis remélem:)
2010. jún. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok, és azt tanácsolom, hogy tarts egy olyan napot a héten, vagy 2hetente (most legyen egy ilyen nap,persze ha nem ez a sokadik nap,amit végigennél), amikor 1-2sütit, kis sültkrumplit megengedsz magadnak. Aznap többet tornázz, és nem lesz baj.
2010. jún. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem eszel "finom" kajákat. A fogyókúra nem arról szól, hogy ne együnk finomat. De nemcsak a sült krumpli és süti finom, hanem ha jól van elkészítve, akkor az alacsony kalóriatartalmú dolgok is isteniek. Ezt változatos alapanyagokkal, különleges fűszerekkel lehet elérni.
2010. jún. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15:25 ezt írtam volna én is ;)
2010. jún. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

1. ilyenkor igyál egy pohár vizet, és várj 20 percet. Ha még ezután is olyan éhes vagy, egyél barnakenyeret felvágottal, vagy két szál megtisztított répát. Ha ezek után megint vársz 20 percet, és még mindig annyira kell, akkor megeheted.Szerintem csak megszoktad, hogy ha éhséget érzel, akkor ilyesmit eszel. Ne legyél éhes! Egyél főzelékekekt, salátákat, BARNA kenyeret, főtt tojást, gyümölcsöt eleget. Ezekl után nem igenn fogod anasit kívánni, mégis fogysz. Ha JÓLLAKTÁL zöldséggel, gyümölccsel, tojással, gabonával(barna!!!) é smég mindig kívánod, akkor egyél egy kocka finom fekete csokit! Pl. Boci Bársony Szedres. Egy kockával. Lassan nyamnyogd el! Egy kocka még finomabb is, mint eg ytábla.


2. Ne legyen otthon más csoki, sült krumpli meg ilyesmi! Kérd meg anyukádat, ha gyerek vagy, hogy ne vegyen eg ydarabig!


3. MIndig legyen otthon gyümölcs, karalábé, répa megpucolva, édeskáposzta-cikkek! Ezekből egyél, ezek is édesek, és lehet rágcsálni.


4. Nagyon sok vizet igyál!


5. ne egyél cukrot semmilyen formában(tea, leves, főzelék) mert minél többet eszel, annál többet kívánsz.Ha muszáj, akkor tegyél egy kis mézet a kávédba!


6. Ha 3-4 hétig megállod, hogy a cukrot megvond, akkor nem fogod már kívánni(persze, ha rendesen eszel, nem éhezel) Jól kell laknod, nagy térfogatú, rostzos, de kalóriaszegény kajával.H a nincs cukor, akkor néha egy kis sültkrumpli belefér. Vigyázz! A mekis krumpliban is van cukor, meg a legtöbb bolti kajában, a sósakban is!!Otthon főzz!


7. Ha nagyon kívánsz valamit, akkor val.szeg hiányosan táplálkozol, és valami hiányzó vitamin, vagy ásványi anyag miatt vagy kívánós. Egyél sok zöldséget, zöldséglevest, húst, tejet, és nem lesz ez. Addig is gyorsan szedj be egy Béres cseppet meg egy adag multivitamint, és szerintem nem fogsz annyira áhítozni máris kajákra.


8. Ha teljes a táplálkozásod, mégis édeset kívánsz, akkor lehet hogy érzelmileg nem vagy jól ellátva! Ilyenkor csoki helyett kérj puszit, ölelést, vagy hívd fel egy barátnődet!


9. Mi rászoktunk a lányommal: ha megkívánunk valami finomat, akkor nem csokit veszünk, hanem mondjuk egy női lapot, egy csatot, vagy nem sütit eszünk, hanem bekrémezzük a kezünket, vagy kifestjük a körmünket. Az is ugyan olyan jó!

2010. jún. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
a kolléganő minden héten tartott egy napot, mikor bármit ehetettt. A többi napon kibírta , eddig a napig, mert tudta, hogy nincs messze.
2010. jún. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nekem az is bevált, hogy minden nap ettem valami édességet.

De kizárólag akkor, amikor kívántam, nehogy bárki azt higgye, hogy kényszerből gyorsan be kell tartalékolni, hogy kibírd a napot. Egyáltalán nem. És amikor ettem, akkor is csak mondjuk 1db túrórudit, vagy 1-2 sor csokit. De ezeket csakis délelőtt!!!!!! Mert ha akkor eszel hízlaló kajákat, akkor azt ha nem is sportolsz lemozgod a nap folyamán. És sajnos azt kell mondanom, amit én is utáltam látni/olvasni: mozogni kell!!!!!!!!

2010. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jaj,igazán nagyon szépen köszönöm ezt a sok és hasznos választ .Nagyon drágák vagytok hogy egyit segitettetek. Igazán köszönöm
2010. nov. 5. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!