Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet gyorsan fogyni,...

Hogyan lehet gyorsan fogyni, izomzat fejlődés nem fontos, de vékony, finom vonalú test legyen?

Figyelt kérdés

Kb 90kg-ról kellene 60-70re (180as magasság mellett) F vagyok.

Várom az ötleteket, módszereket.


2010. dec. 28. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezer téma van már erről, ha kövér vagy, a zsír nem ugrik csak úgy le rólad. Egészséges étrend+mozgás, neked a kondi nem fog megártani. Kereső a barátod.
2010. dec. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

látom 20 kg-t akarsz fogyni. ehhez min. 3.5 hónapra lesz szükség.

itt olvasgass: [link]

2010. dec. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi az utóbbi cikket, annyit kiegészítenék, hogy nem izompacsirta szeretnék lenni, nem kell hogy látsszanak/legyenek kifejlett izmok, csak simán vékony test.
2010. dec. 28. 13:51
 4/9 anonim ***** válasza:
a cikk átlagembereknek szól
2010. dec. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És mikor fiú vagy miért akarsz vékony lenni, nem izmos? Mert az könnyebb? Nem egészen értem, emrt aki meg olyan, mint amit te mondasz, hogy vékony, az meg izmos akarna lenni, de általában nem szokták szeretni a vékony izomtalan állapotuk...
2010. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jobban tetszik a vékony alkatiság mint az izmosság. Persze valamennyi izom nem baj ha van, de nem az a lényeg és kicsit sem akarok olyan lenni mint a képeken levő "body builder"ek, csak szimplán vékony.
2010. dec. 30. 21:11
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

FEHÉRJE!

Én mikor fogyóztam, rengeteg fehérjét megettem (optimális egy felnőttnek 0,8 * testsúlykg grammban) Fogyi alatt ajánlatos ezt 1-1,5 * tkg grammra emelni. testépítők 1,5 -2 * tkg grammot esznek Na én fogyi alatt volt hogy több mint 2*tkg gramm fehérjét ettem. Volt mellékhatása (kellemetlen lehelet, több vizelet, szal vigyzz a vesédre!!!) Már abbahagytam, rájöttem hogy hülyeség volt ennyi fehérjét ennem mert megterheltem a vesém, stb :( Viszont cserébe olyan szépen látszanak most az izmaim, pedig csak aerob sportot végeztem, semmi kondi/gyúrás!!!

168 cm 49 kg vagyok, teniszeztem, futottam, fallabdáztam, röpiztem egy csomót, és gyönyörűen látszik a combomnál, karomnál az izom, annyira jól lement a zsírréteg (63 kgról indultam) Pedig semmi kondi, vagy szobabicó nem volt. (félreértés ne essék: nem rubint réka típusú izmaim lettek, :)) )

Fehérje természetes forrásból jött, tehát semmiféle mesterséges sz*rt, fehérjeport nem használtam. Volt hogy nemtommennyi csmellet megettem egy nap, vacsira, ebédre, köztes étkezésre is. A csirkemell remek választás!

2011. jan. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Krisz85 ***** válasza:

Szia!


A "nem akarok izmos lenni" tipikus esete vagy. Sajnos van egy jó hírem, nem fogsz úgy kinézni mint a képeken a body builderek, ezt megnyugatásul közlöm Veled. ;-)

De hogy a kérdésre is válaszoljak.


Ne akarj gyorsan fogyni, mert később megszívod ezzel. Heti 0,5-1 kg súlycsökkenés az ideális.


Tudnom kéne, hogy mit edzel, mikor, és mennyit. írhatnál privát levelet is.

2011. jan. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocs, de 180 centihez elég hülyén nézne ki a 60 kg.

75-80 körül lennél jó ehhez a magassághoz.

2011. jan. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!