Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan lehet gyorsan fogyni...

Hogyan lehet gyorsan fogyni diéta és kondizáson kívűl?

Figyelt kérdés

2019. jan. 29. 14:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Neked sehogy.
2019. jan. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
9es, amire te gondolsz az a spiropent/clenbuterol, és valóban odabäsz a szívnek főleg, mivel sokan eszetlenül szedik, hogy gyorsabban menjen le a súly. Persze akiben nincs annyi, hogy diétázzon/mozogjon, az szedhet bármit, ha le is fogyna pár hónap múlva ugyan olyan kövér lenne.
2019. jan. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Jó, akkor ne legyen diéta és kondizás, hanem legyen kalóriaszámolás és mondjuk futás. Ez is segíthet.

Tudom, hogy rossz érzés, de senki se fogja neked azt írni, hogy persze, lehet a kanapén fekve, chipszet zabálva fogyni. Mert nem lehet.

A fogyásnak ára van. Vagy kidobsz egy valag pénzt valami "csodaszerre", és a tanulság, hogy nem használ, lesz az ára (tanulópénz), vagy végre rászánod magad, hogy belefektess egy kis energiát, és diétázol és kondizol. Ingyen nem adnak semmit.

2019. jan. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Zsírleszívás, ha van rá fél milliód.
2019. jan. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
#mindenki Úgy gondoltam, hogy már csináltam diétát és kondizást is, de nem nagyon segített. Nem arra gondoltam hogy nem csinálok egész nap semmit, hanem hogy azokon kívül mi segítheti. :/ azért kösz kedves #11 :)
2019. jan. 31. 18:42
 16/19 Loyal Matyas válasza:
57%
Igyál kávét. igyál sok vizet. Egyél sok zöldet, de kevés tésztafélét! Étkezz mindig úgy hogy ne lakj jól, csak szemmértékre, naponta 3nál ne egyél többször, mindíg maradj tevékeny, ebben segít a kávé, a lényeg hogy a szervezetednek se sok se kevés ne legyen a szénhidrát, mert ha kevés, akkor amint kap raktározza- hízol, ha sok, mivel sok nem tud mit kezdeni vele így elraktározza-hízol.
2019. jan. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Stressztől fél év alatt 9 kiló ment le.
2019. febr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A szerelmi bánat fogyaszt a legjobban.
2019. febr. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Utolsó 2-höz hasonlóan akkor idesorolhatom az idegösszeroppanásom... 2 hónap alatt - 10 kg....
2019. febr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!