Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogy tudnék a legegyszerűbben...

Hogy tudnék a legegyszerűbben leadni 5-7kg-ot?

Figyelt kérdés

16L

168 cm és 64 kg vagyok

Heti 3 óra külön mozgásra járok, suliban is van 3 tesink (ami nem megerolteto). Itthoni praktikákkal szeretnék fogyni, mert edző terem nincs a közelben, étrendet suli miatt nem tudom tartani, a családomat sem szeretném azzal terhelni, hogy külön kelljen nekem is főzni. Esetleg kalóriaszámlálással, vagy mit tanácsolnátok?



2019. febr. 28. 19:41
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%
Inkább olvass utána, hormon betegséggel NEM lehet fogyni! De okos vagy hallod... inkább csak okoskodsz
2019. márc. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
És egy újabb hülyeség, amit terjesztesz. Siralmas vagy komolyan.
2019. márc. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
92%

A hormonbetegségre nem az a megoldás, hogy koplalsz, hanem hogy elmész orvoshoz, kezeled a betegségedet,és utána a kalóriaszámlálás is működni fog.


"Fáj a fejem, vágjuk le. " kategória.


Gratulálok. És még híreszteli is a hülyeséget.

2019. márc. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Edd a felét a sulis kajának. Amit otthon kiszedsz, annak is tedd vissza a felét.

Ha a kajálást nem fogod vissza, nem fogsz fogyni.

2019. márc. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Nekem is a mérlegesverzió vált be, mellesleg "nőnek minek izom?" :DDDD nemtudom például hogy életbe maradj
2019. márc. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%
Képzeld el szedem rá a gyógyszert. :D Ha ennyire nem tudjátok elfogadni hogy vannak más működő mellesleg EGÉSZSÉGES alternativák akkor inkább ne gyakorizzatok...
2019. márc. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%
Mellesleg nagyon sokan csinálják, hogy hetekig nem esznek, ez nem hülyeség hanem tény. Bocs, hogy én használható módon fogyok. ti szart se értetek a fogyókúrához csak okoskodtok. Gratulálok
2019. márc. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Igen, azokat akik hetekig nem esznek azok az anorexiások. Kórházban kezelik őket. Szóval ennyit arról mi az egészséges és mi nem.


Amire te gondolsz az az időszakos böjt, de az baromira nem úgy működik, hogy hetekig pár száz kalóriát esznek. Ez koplalás.


Az időszakos böjt az, amikor egy adott intervallumon belül (ez lehet 8-16-24-36 óra) egyáltalán nem visznek be semmit a szervezetükbe, majd utána normálisan esznek.


De ez is vitatott, hogy mennyire egészséges és mennyire nem.


A koplalás amit te csinálsz, sehol és soha nem volt egészséges, sőt életveszélyes.

Majd rájössz amikor a szervezeted leállítja a nem létfontosságú müködéseket( pl gyermeknemzés).


Ja, és akkor én nem értek hozzá, oké :)


Úgy ölöd meg magad ahogy szeretnéd, bár szerintem, ha fejbelőnéd magad gyorsabb lenne és kevesebbet szenvednél, de legalább ne buzdítanál erre másokat. Ez az ami nagyon gáz.

2019. márc. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%
Hát azt kell, hogy mondjam hogy tényleg nem értessz hosszá. Ird be már ha tudsz angolul, hogy water fast, senki nem anorexiás, és mint mondtam a mai napig vitatott a böjt, hogy egészséges-e vagy sem, ezt nem te fogod megmondani.
2019. márc. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

"Mellesleg nőnek minek izom?"


Kicsit kiigazítanám amit írtál, nem támadás de hátha segít a jövőben.


Azért mert az izom határozza meg a formánkat. Gondolj bele, ha nem lenne rajtunk izom csak csont és zsír akkor hogy néznénk ki? Ezt úgy nevezik skinnyfat és ez egy beteges állapot. Nézz utána!

Ha egy nő vagy férfi jól akar kinézni muszáj izom rá mert attól lesz kerek és feszes. A csont és zsír kevés izommal kombinálva nem mutat jól főleg ruha nélkül.

2019. márc. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!