Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogy tudnék a legegyszerűbben...

Hogy tudnék a legegyszerűbben leadni 5-7kg-ot?

Figyelt kérdés

16L

168 cm és 64 kg vagyok

Heti 3 óra külön mozgásra járok, suliban is van 3 tesink (ami nem megerolteto). Itthoni praktikákkal szeretnék fogyni, mert edző terem nincs a közelben, étrendet suli miatt nem tudom tartani, a családomat sem szeretném azzal terhelni, hogy külön kelljen nekem is főzni. Esetleg kalóriaszámlálással, vagy mit tanácsolnátok?



2019. febr. 28. 19:41
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%
Én meg azzal igazitanám ki, hogy elsőnek a zsirraktárainkat használja fel a szervezet, az izombontás csak utána következik. Tehát nem izombólhanem zsirból fogytam. Nem értem mit okoskodtok
2019. márc. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Én nem szeretnék veled vitatkozni. Ha szerinted helyes amit csinálsz az a te döntésed. Sok sikert a továbbiakban!
2019. márc. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Jó sok válasz érkezett... Köszi! Próbálok majd figyelni az étkezésre, meg még majd valami itthoni edzést is beiktatok. Csak eddig én is sikertelen voltam, pedig a nyáron figyeltem ezekre, de sajnos nem jött be. Hátha most sikerül
2019. márc. 2. 16:52
 24/30 anonim ***** válasza:
0%
Sok sikert.
2019. márc. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
89%
21-es te nagyon ostoba, ha nem viszel be elégséges fehérjét az izmokból fogsz fogyni, még akkor is ha zsíros vagy, nyilván zsírból is, De ha nem mozogsz és koplalsz, na akkor beindul a jojó effektus, és még ha fogysz is, úgy fogsz kinézni,mint egy telesz@rt zokni. Ahogy fentebb írták az izom adja a formát. És a koplalástól szinte boritékolható, hogy beteg leszel.
2019. márc. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
Megfelelő étkezés mellett nem lesz jojo effektus te retardált!
2019. márc. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam ki a kérdést, hogy vita legyen. Lehet nem helyes teljesen amit csinál, de ez az ő saját dolga, persze senkinek nem jó ha hibába esik. De legalább tapasztalatokat hallok. Szóval ne aggódjon senki próbálom ésszel csinálni a dolgokat én is, kardió edzés, külön izomra edzés és tudatosabb étkezés a fontos! Nem tartom magam kövérnek, mert az alakom arányos, de nem igazán érezem jól magam a bőrömben, szóval ha már jól érzem magam nekem az már siker lesz :)
2019. márc. 4. 19:35
 28/30 anonim ***** válasza:
57%
Nyomorult, idióta féreg 51%-os! Az agyam eldobom amikor a hülye próbál okoskodni. Úgy bevernem azt a nagy hájas fejedet a monitorodba vagy az okostelódba.
2019. márc. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
28 ott a pont! 😂👍
2019. márc. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ki kíváncsi arar, hogy visszahízta e amit leadott vagy kórházba került ?D:
2020. szept. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!