Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A mozzarella sajt nagyon hizlal?

A mozzarella sajt nagyon hizlal?

Figyelt kérdés

Holnap pizzát fogunk rendelni és ezek lennének rajt:

(Szénhidrát csökkentett tésztával eleve) Fokhagymás-tejfölös alap,csirkemell,mexikói zoldsegkeverek

Ezekre meg jöhet mozzarella sajt vagy úgy már nagyon nem lenne dietas?



2020. máj. 29. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi sem hízlal önmagában. Ha pizzát akarsz enni azon legyen sajt. Inkább az a fontos, hogy ne egy egészet egyél meg, ha az több, mint a napi kalóriakereted.
2020. máj. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
A pizza alapból nem diétás, a sajt mit sem számít.
2020. máj. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ha már egyszer pizzát ennék,biztos nem sajt nélkül rendelném :D

Amúgy a napi összbeviteled számít . Ha átléped a kalóriakereted,az nem diétás.Persze kérdés,milyen sűrűn műveled ezt ,ha egy nap,akkor semmi nem történik,ha minden nap,akkor hízol.

2020. máj. 30. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kérnék rá sajtot. Amúgy én is figyelek a kajára, és amellett hogy a kenyeret elhagytam, a sajtokat bevezettem. A mértékre kell figyelni.
2020. máj. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez tök beteg, hogy egy pizzát nem mersz jóérzéssel megenni, itt fejben van a gond. Mozogj rendesen, és ne a kalória számlálgatással kínozd magad. Egy nyamvadt pizzától bűntudatod lesz, ez már a ló másik oldala.
2020. máj. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!