Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha eleinte elcsúszik a makrok...

Ha eleinte elcsúszik a makrok aránya, lehet rossz hatással az eredményre?

Figyelt kérdés

Pl ma 15 grammal túlléptem a cht. Fehérjét meg sokszor nem tudok bevinni eleget de próbálok...elvileg 114 gra lenne szükségem, ha 80at beviszem már örülök.

Zsír plusz mínusz 10 általában

Nagyon keveset fogytam már, és nem érzem, hogy izomból ment volna.

2 hete csinálom csak, kalóriát szigorúan betartom


159cm/62kg/N

29 zsír

146 ch

114 fehérje

Elvileg ennyit kellene bevinnem



2020. jún. 5. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez már halálos. Az agyra mindenképpen...
2020. jún. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy-egy ilyen nap nem gáz, de hosszú távon nem ideális. Vannak eszenciális zsírsavak, ha azokból nem viszel be eleget, az elég káros sajnos. Ha nehezen megy a zsírbevitel, akkor olvass utána ezeknek, hogy miben van, is figyelj, hogy abból a kevés zsírból azért legyen ilyesmi is.


A szénhidrát alapvetően mindegy, ha jó minőségű. Fix kalória mellett van egy kis szabadságod a szénhidrát-zsír arány megválasztásában, nem kell vakon követni a kalóriaszámláló alapbeállítását. De ne legyen túl sok cukor (főleg ne szabad cukor), és legyen elég rost (ez általában a szénhidráttal jár együtt).

2020. jún. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Megjött az önjelölt kémikus / biológus is...
2020. jún. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, igazából hosszútávra értettem

Még kell a kreativitás az új étrendre

Köszönöm a válaszod!


Neked pedig kedves első, és utolsó (?) kívánom múljon el a keserűséged, és légy kevésbé kínos, ha pedig súlytöbblettől vagy frusztrált, fogyj le, de nehogy az agyad zsugorodjon mégtovább! 🥰

2020. jún. 5. 17:29
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
igazából tök vékony vagyok, ez annak a következménye, hogy nem zabáltam mint a ló. Én azt kivánom, hogy legyenek alapvető fizikai ismereteid azzal kapcsolatban, hogy hogyan lehet lefogyni és ne ilyen ezoterikus baromságokhoz fordulj, mint a makrók.
2020. jún. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A makrók mint ezoterikus baromság :-))))))


Annyira ezoterikus, hogy még hivatalos ajánlás is van arra, hogy milyen arányban tartalmazza őket a táplálékod. De amúgy önmagában az kevés, ha valaki nem kövér, ilyen esetben is kialakulhat 2-es típusú cukorbetegség vagy zsírmáj, ha az étrend összetétele nem megfelelő. Nem feltétlen jelentkezik a hízás, mint tünet.

2020. jún. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Makrók meg ezotéria? Pardon, mi? :D

Nyilván nincsenek kőbe vésett makrók, a neten található adatok ajánlások, az ideális szint pedig sok mindentől függ, még egy adott személynél is. Nem kell nagyon rágörcsölni, kb legyen meg, plusz a kalóriadeficit, és kész. De ezotériának titulálni :D

2020. jún. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!