Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kalóriaszámlálás nélkül lehet...

Kalóriaszámlálás nélkül lehet fogyni és tartani a diétát? Mindenfajta különösebb módszer nélkül, az adagokra és összetevőkre odafigyelve?

Figyelt kérdés
Vagy nagyon fontos a számolás? Tudom, hogy ez a legősibb módszer, tulajdonképpen a diéta alapja, de nincs kedvem hozzá, vagyis inkább időm és türelmem nincs. Esetleg úgy tudnám elképzelni, hogy egy-két hétig csinálom, közben mindent alaposan megfigyelek, és utána próbálom fejből. Mit gondoltok? Sportolni is szeretnék, nő vagyok, nincs rajtam sok túlsúly.
2020. jún. 21. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Hany éves vagy és hany centi/kilo ? Egyébként erre van egy jó kis alkalmazás, kalóriabàzis. Nekem élmény ezzel a számolás. Nyilván nem merek le mindent . (Főtt kaját pl ) vagyis leveseket nem mérem. De tényleg szuper és nem kell sok idő hozza. :) kitapasztalod utána nem muszáj használni.
2020. jún. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

31 év, 167 cm, 560 kiló.

Ismerem a Kalóriabázist, de nem fűlik hozzá a fogam. De ha itt sokan megerősítik azt, hogy nagyon kell, akkor szerintem használni fogom...

2020. jún. 21. 14:23
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Ha csak "kábéra" diétázok, akkor az eredmények is csak kb. fognak jönni.

Mivel sem fotózás, sem verseny nem lesz, persze. Csapassad így. Én is így teszek.

2020. jún. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
*60 kiló :D
2020. jún. 21. 14:24
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
Persze, alapvetően ahhoz, is csak önmérséklet kell, hogy ne hízzon az ember, fogyáshoz is elég.
2020. jún. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Én számolgatás nélkül már -14 kilónál tartok és még nincs vége. De persze a lényeg nálam is az, hogy kalória deficitben vagyok, csak ezt elintézem egészséges ételekkel, normál adagokkal, a rágcsa megszüntetésével. Amíg megyeget lefelé a súly, nem fogok számolgatni. De rajtad nem igazán van túlsúly, figyelj oda az evésre és sportolj.
2020. jún. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

Őszinte leszek. Azok utàn, hogy biztosra akartam menni, és kb 2 hónapig szàmoltam makrotàpanyagokat, ràjöttem hogy bàr hasznos volt, hogy tisztàba tegyem mire van szükségem, de egyben zavaró , és olyan lélekölő is. Simàn beàlltam egy olyan étrendre amit szàmolgatàs, adminisztràció nélkül tartani tudok. Megszokàs kérdése. Mikor abbahagytam az íràst, olyan -10 kgnàl jàrtam. Most -49. 😊.

Szóval nem, nem fontos szàmolni. Inkàbb azt kell nézni, hogy mit eszik az ember.

2020. jún. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!