Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha neha eszek egy kis csokit...

Ha neha eszek egy kis csokit vagy egeszsegtelen dolgot, akkor is fogyhatok?

Figyelt kérdés
17 eves lany vagyok, 56 kg, igazabol mar csak a hasamrol es a derekamrol szeretnek zsirt leadni. Egeszsegesen eszek, figyelek a kaloriabevitelre es mozgok is naponta, szoval ha 1-2 nap eszek edesseget is, vagy zsiros kajat (mondjuk sultkrumplit, melegszendvicset, vagy tesztat, pizzat, sutit stb) igy is lehetseges? Vagy egyaltalan nem szabadna ilyen eteleket ennem, ha lapos hasat akarok, es zsirt eltuntetni? Mindezeket ugy ennem, hogy a kaloria keretemen belul maradnek, es ritkan.
2020. júl. 26. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Én ennél jóvá, gyakrabban eszem egészségtelen dolgokat, és szépen fogyok, pedig nekem sincs nagy túlsúlyom. Mondjuk én sültkrumplit, tésztát, pizzát nem eszem, azelőtt se voltak nagy kedvenceim, nem hiányoznak. De cserébe heti többször bepótolom csokival, sütivel, fagyival :D Sokat mozgok, és minden rendben.
2020. júl. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Persze, hogy fogyhatsz. Annyi az egész, hogy semmiből sem több kilónyit kell megenni, hanem mértékkel. Csak annyi, hogy kalkuláld bele a napodba úgy, hogy ne legyél többezernyi kalória túlevésben.
2020. júl. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
72%

Van egy 80-20 nevű (bevált!) elmélet, ami dióhéjban annyi, hogy ha az idő 80%-ában tartod a diétát, mozgást stb, akkor a maradék 20-ba simán belefér ami csak jólesik, így is működni fog.

Úgyhogy ne aggódj, menni fog így is!

2020. júl. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ehetsz mindent, mértékkel, és ne késő este, természetesen.
2020. júl. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan ehetsz bármit de MÉRTÉKKEL!


Én úgy adtam le 10 kg-t (62ről 52re), hogy ugyanazt ettem mint előtte, viszont fele adagban, a nasikat pedig hanyagoltam.

Azóta eltelt kb 5 év de tartom azt a súlyt max +- 1-2 kiló ingadozás szokott lenni.


Szóval ne aggódj, belefér néha 1 szelet pizza vagy mármint más, egyedül a mennyiségre figyelj ;)


20/L

2020. júl. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!