Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogy tudok 1 hónap alatt 8...

Hogy tudok 1 hónap alatt 8 kilót fogyni?

Figyelt kérdés

Ez azt jelenti, hogy 2 kilo minusz/per het.

Muszaj 1 honap alatt minimum 8 kilot fogynom. Kerlek ne kezdjetek, hogy lehetetlen, intenziven fogok kikotni, stb.

Tudom, hogy a koplalas is nagyon egeszsegtelen, sok rosszat von maga utan, de legyszi hagyjatok, hogy menjek ezutan, amit most kitalaltam es ehhez kerek segitseget. Nagyon fontos lenne. Nagyobb tulsulyrol van szo.

Olyan 76 kg/171 centi lany.

Nagyon kerlek titeket, hogy segitsetek!


2020. júl. 28. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%

Napi negyed kiló.

Számítsd bele, hogy először a vízháztartásod csökken a sok mozgástól és kevesebb tápláléktól.

Ne egyél kenyeret. Többször egyél keveset.

Mozogj, fuss, kerékpározz, ússz.

Sok zöldség, gyümölcs, sok folyadék.

Hús csak grillezett. Alkohol semmi.


Volt egy korszakom 10 évvel ezelőtt. Amíg a szezon tartott, csak görögdinnyét tudtam enni.

3 napra elosztva megettem egyedül egy ötkilós dinnyét.

Mellette csak gyümölcsteát és némi kekszet ettem.

Egy hónap alatt fogytam 10 kilót, és úgy kitakarította a szervezetemet,

hogy nem ismertem magamra.

2020. júl. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen, rettento halas vagyok!! Nagy haszna lesz a valaszodnak es meg az a 10 kilo minusz, ami nalad volt...az se jonne rosszul. Remelem tenyleg bevalik.:D

Tenyleg nagyon koszonom! Es napi mennyi biciklit ajanlasz?

2020. júl. 28. 22:01
 3/11 anonim ***** válasza:

minél többet sportolsz, annál jobb. viszont ne lepődj meg, ha csak dinnyét eszel és nem lesz hozzá erőd /energiád.

1 hónapig szerintem elég veszélyes és egyoldalú táplálkozás lenne. plusz miután elkezdesz enni, vissza is fog jönni. 1 hétig azt mondom oké, tisztítókúra.. 1 hónap már sok szerintem.

iktass be inkább gyümölcs/zöldségturmixokat, magvakat (napi 1 marék), gabonákat, friss zöldségeket, gyümölcsöket, salátákat, párolt zöldségeket, stb.. kerüld a cukrot, fehér lisztet, olajat.

2020. júl. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Húsok, zöldségek, tojàs, sajtok, olajos magvak
2020. júl. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Brokkolit unalomig, csak fehérhús, cukornélküli italok
2020. aug. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Muszaj 1 honap alatt minimum 8 kilot fogynom. Kerlek ne kezdjetek, hogy lehetetlen"

Nem lehetetlen, de olyan nincs, hogy muszáj!


"intenziven fogok kikotni, stb."

Hát pedig igen, esélyes. Az stb. is.


"legyszi hagyjatok, hogy menjek ezutan, amit most kitalaltam"

Te is szó nélkül végignézed majd, ahogy kicsinálja magát valaki, akit szeretsz?


"Nagyobb tulsulyrol van szo. Olyan 76 kg/171 centi lany."

Ez nem nagyobb túlsúly. Ez csak olyan túlsúly, ami szépen lassan ledolgozható az egészség kockáztatása nélkül.


"Nagyon fontos lenne."

Miért?

2020. aug. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó! Azért muszáj, illetve fontos, mert új iskolába kerülök, illetve már nagyon régóta zavar. Olyan ruhákat szeretnék felvenni, amiket szívesen hordok...tudom, nem sokan értik meg az álláspontom, mert eléggé eszetlennek tűnik, de nekem ez tényleg nagyon fontos.

2020. aug. 3. 14:21
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Március közepe óta nincs suli. Majdnem fél éved volt rá, hogy szépen, fokozatosan leadd (ahogy felszedted) azt a pár kiló felesleget. Te meg most kapsz észbe, amikor már csak egy hónap van hátra. És azt mondod, nagyon régóta zavar. Hát annyira akkor mégsem zavar, ha itt tartasz.

Nem csak eszetlennek tűnik, hanem az is, hogy hajlandó lennél az egészségedet feláldozni bizonyos ruhák miatt.

2020. aug. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Előbb meg kellett volna kérdezned, hogy mit csináltam március közepe óta...nembaj, most felvilágosítalak. Képzeld, nem 8 kiló volt az össz feleslegem, a többit már leadtam. Pontosan az idő alatt, amit írtál.

Csak ez a maradék még itt van...

De azért köszönöm az érdemleges válaszod :)

2020. aug. 4. 17:21
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg mi ez a pánikszerű "Muszaj 1 honap alatt minimum 8 kilot fogynom"? Akkor megvan a módszered, csak folytatni kell. És nagy kár lenne elrontani azzal, hogy mostantól átállsz koplalásra, mert akkor visszaugrálnak azok a kilók is, amiket már sikerült leadnod.
2020. aug. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!