Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyire rossz ha szinte csak...

Mennyire rossz ha szinte csak a krumplit tudom megenni zöldségekből?

Figyelt kérdés

Szóval kb mindent végig próbáltam de amit meg tudok enni az a karfiol, paradicsom, paprika és a krumpli. De heti 2x eszem halat amit csakis (főtt) krumplival tudok megenni.

Mennyire rossz ez?


2020. aug. 5. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehetne jobb is, de ebből már ki lehet indulni. Pl. csinálhatsz lecsót, ebbe kisebb mennyiségben tehetsz sokféle más zöldséget is, pl. cukkini, tök, gomba, padlizsán, hátha így meg tudod ezeket is enni. Ha a karfiolt szereted, akkor a brokkolit is próbáld meg ugyanúgy elkészítve, nagyon hasonló a kettő.
2020. aug. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes kísérletezni állagokkal, ízekkel. Lehet, hogy levesnek megeszed, főzeléknek, sütve, vagy salátának. El lehet rejteni húsos raguban, paradicsom/sajt szószban, rakott ételekben.
2020. aug. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az hogy megkostóltad és nem ízlett nem jelenti, hogy máshogy elkészítve se lenne jó. Pl imádom a rántott cukkinit meg gombát. (Sütőben sült) de a cukkini lepény már nem ízlett és más ételekben a gomba állagát se szeretem. De a grillezett zöldségeket se enném meg.

Párolható mirelit zöldség keverékből is van sok féle, nekem a szószos kínai féle zöldségek ízlenek a legjobban. Vagy ott a mirelit kukorica amit megpirítasz egy kis olajon (+só) az is lehet ízlene.

2020. aug. 6. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak az a gond, hogy nem ízlett a többi zöldség (nem pedig orvos által kimutatott allergiáról van szó), akkor érdemes még kísérletezni. Az agy az ismerős ízeket azonosítja finomnak. Szóval ha újra és újra kóstolsz egy zöldséget, akár különbözően elkészítve, valószínű, hogy megszereted egy idő után. De akár tíz próbálkozás is kellhet.
2020. aug. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!