Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha kaloriatszamolok de ejfel...

Ha kaloriatszamolok de ejfel utan eszek az meg a mai nap vagy mar a masnap?melyik naphoz kell szamolni?

Figyelt kérdés
tehat melyik naphoz kell szamolni? hogy a helyes? meg a “mai “ nap vagy az mar a masnap ?
2020. aug. 6. 00:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam egy nap ébredéstől fekvésig van. Szóval ha éjfél után eszel valamit, én még a "mai" naphoz írnám, ha még nincs vége a napodnak, mert nem feküdtél le aludni meg ilyenek.
2020. aug. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A mai naphoz kell számolni.
2020. aug. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy nap ébredéstől lefekvésig tart.
2020. aug. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Aznap. De ha csak párszáz kalória, lényegében mindegy. Az is lehet hogy másnap már kevesebbet kívánsz az esti evés miatt. Összességébrn számít.


De alapvetően a testednek is egy nap alvástól alvásig tart

2020. aug. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én másnaphoz számolom.De szerintem ez nem változtat a dolgokon.Tehát nagyjából mindegy hogy egyik nap 2000 kcalt viszel be meg másnap is 2000-et,vagy egyik nap 2300-at másnap 1700-at.Lehet tévedek,de az én lelkemnek így jobb
2020. aug. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!