Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyire normális hogy amíg...

Mennyire normális hogy amíg sovány voltam akkor még egy falat szárazkenyér is rendkivül finomnak számított?

Figyelt kérdés

Volt egy olyan időszak amikor egy év alatt drasztikusan lefogytam, 181 cm/60 kg férfi és sajnos nem tudtam tartani a súlyt mert akármit ettem annyira finom volt hogy szinte teljesen elvette az eszem,a végén már a nyers burgonyának sem tudtam ellenállni héjastul ettem.

Ez normális reakció a test részéről?



2020. okt. 9. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Mert akkor koplaltál gondolom, hisz ehhez a magassághoz ez a súly betegesen vékony és nem normális.

Most gondolom már vissza tértél a normális étkezéshez.

2020. okt. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem sajnos, hanem szerencsére nem tudtad tartani. Teljesen normális, hogy a tested küzd a kóros soványság ellen.
2020. okt. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, hiszen éheztetted magad. A szervezet pedig már nem tudott tartalékolni. Az emberi szervezet ugyanis pontosan tudja, miből mennyi tápanyagra van szüksége. Hála égnek, a tested okosabb nálad.
2020. okt. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Volt olyan hogy felálltam és nem sok hiányzott hogy minden elsötétüljön,meg elkezdett hullani a hajam.

Akkor abbahagytam de bánom mert 2 év alatt elértem 91kgot.

2020. okt. 9. 11:34
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha a középutat keresnéd? Egyél normálisan, kevesebbet, sok zöldséggel, és sportolj valamit.
2020. okt. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sosem sportoltam
2020. okt. 9. 12:22
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Természetes ez a végletekig kiéheztetett test részéről; "mindegy, csak kaja legyen".


Miért akarnál egészségtelenül sovány lenni?

2020. okt. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!