Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért vagyok éhes napi 1200...

Miért vagyok éhes napi 1200 kalória után?

Figyelt kérdés

72kg vagyok 163 cm és 19 éves. Napi 1200 kalóriát eszem de eszmeletlenül éhes vagyok, rosszul is vagyok, pedig 1 hónapja csinálom már és elvileg ennyivel tudok fogyni. Eddig ment is le zsír.

Egy napi étkezésem:

Reggeli: natur joghurt, banán, magvas cukorcsökkemtett müzli

Ebéd: csirkemell, barna rizs, zöldség

Vacsora: teljeskiőrlésű toast kenyér felvágottal zöldségekkel, vagy ha megvan a napi kcal/ch akkor fehérje shake

Eszek és rá fél órára mintha nem is ettem volna semmit. Mi lehet a baj?


2021. márc. 30. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Azért mert a tested nem hülye, túl kevés neki a tápanyag amit beviszel. Nem tudom, nem írtad, hogy sportolsz-e de ha nem akkor erősen ajánlom elkezdeni. Fehérjeshake nem laktat, semmi értelme innod, ha nem edzel mellé intenzíven.


Rosszul lenni persze hogy rosszul vagy, mert éhezik a szervezeted. Ami tömeget vesztettél pedig nem feltétlen zsír, sőt, jórészt izom és vízvesztés is szerepet játszott benne.


Minimum 1400-1500kcalt kellene enned és sportolnod.

2021. márc. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem léped túl a kalória kereted, akko nincs olyan, hogy túlléped a napi kcal/ch-t. Az 1200 kcal szerintem is kevés, én is 1400-1500-ra lőném be.
2021. márc. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert 1200 kalória éhezés.

Dietetikussal beszélj, mert ha éhezteted magad, az alap tudás sincs meg, hogy hogyan kéne ugy lefogyni úgy hogy ne okozz kárt. Ha meg akarsz spórolni több év jojozást és a hormonrendszered tönkretételét, fordulj szakemberhez.

2021. márc. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előzőekhez. Ha éhes vagy, akkor nagyon egyszerű, többet kell enni. Ne éheztesd a szervezeted.
2021. márc. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez egy 2 éves gyerek átlag táplálékbevitele
2021. márc. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Talán azért mert egy egészséges embernek napi 1800-2000 kalória kell?

Ha pedig mozogsz akkor még több.

2021. márc. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert koplalsz, a tested pedig nem hülye és jelezni próbál, hogy ne éheztesd.
2021. márc. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel éhezteted magad, naná, hogy non-stop éhes vagy.


De ha tovább folytatod, egy idő után már nem fogsz éhséget érezni, mivel annyira felborítod a tested működését.

2021. márc. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!