Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kalóriatartalom mirelit ételnél?

Kalóriatartalom mirelit ételnél?

Figyelt kérdés
Pl. mirelit csirkemellnél a fagyott állapotban értendő mondjuk a 100g/375kcal, nem pedig amikor már kisült, ugye?
2021. máj. 26. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Igen, a fagyottra vonatkozik a kcal-érték.
2021. máj. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Igen, pontosan.
2021. máj. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted ha kisütöd, akkor megváltozik a kalóriatartalma?
2021. máj. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 ha felenged, már megváltozik a súlya, ha tócsni zsírban sutom ki már megváltozik a kalóriatartalma. Úgyhogy Ja, megváltozik.
2021. máj. 28. 17:16
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem változik meg. Vagy csak jelentéktelen mértékben.
2021. máj. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A SZÁZ GRAMMRA viszonyított kalóriatartalma MEGVÁLTOZIK, mert vizet veszít!
2021. máj. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Aranyom! A víznek nincsen kalóriatartalma, de nyugodtan pontozz le és terjeszd a hülyeségeidet. Tudod mikor lenne kalóriatartalma? Ha cukor vagy más energiatartalommal bíró anyagok lennének benne.
2021. máj. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

AZT nem írtam, hyog a víznek VAN kalóiratartalma, de TÖMEGE VAN!


HA 100 g mirelit akármiben van 200 kcal, elkészíted és ebböl lesz 50 g készétel, akkor az 50 g készben a 200 kcal, ebböl 100 g már 400 kcalt jelent!

Szóval jobb, ha hallgatsz, ha csak veszekedni meg hülyeségeket írni tudsz!


Másrészt igen bunkó dolog másokat ismeretlenül "aranyomnak" nevezni, ennyire ne légy primitív! Egy normális embertöl elvárható, hogy a másikat tisztességes módon szólítsa meg, ne pedig ilyen "mindenki hülye csak, én vagyok a helikopter!" stílusban!

2021. máj. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez nagyszerű, de attól, hogy veszít a tömegéből az étel, még nem fog benne több kalória képződni és fordított esetben sem fog belőle evaporálódni a kalóriatartalom. Te arról beszélsz, hogy az ARÁNYOK változnak meg, én meg arról beszélek, hogy a VALÓDI (TÉNYLEGES) kalóriatartalma az ételnek nem változik meg. Ami sülés közben mellé folyik zsír, annak a kalóriatartalma nem nullázódik le, csak a kalória egy nagyon kis része ott lesz mellé folyva a tepsiben. Ez olyan kis mennyiség, hogy nem érdemes vele foglalkozni.
2021. máj. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!