Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit egyek kávé mellé?

Mit egyek kávé mellé?

Figyelt kérdés

Nem szoktam reggelizni mert reggel semmi sem esik jól.

Reggelire egy csésze kávét és mellé 2-3 db kis csokis kekszet szoktam enni.

Viszont fogyózok szóval ezt le kéne váltsam



2021. aug. 9. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
2%
Szivjal el 2 cigit
2021. aug. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Zabos kekszet, amiben kevés a cukor vagy nincs is.
2021. aug. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tabbouleh ***** válasza:
100%
Korpovit kekszet ajánlom
2021. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Zöldség/gyümölcs?
2021. aug. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Korpovit keksz is jó, vagy olcsóbb a Detki cukor stop keksz (ízre kb ugyanaz szerintem), kenhetsz is rá egy pici vajkrémet vagy zöldségkrémet. Zöldséget, pl. paradicsomot is érdemes enni mellé. Korpás kétszersült is jó.


Vagy vannak cukormentes édes kekszek (édesítőszerrel), de ezek inkább a cukorbetegeknek ajánlottak, akik egyáltalán nem ehetnek cukrot (és a kekszet se reggel ajánlott nekik, úgy tudom).


Alapvetően lassú felszívódású szénhidrátokat ajánlott inkább reggelire enni, mert ilyenkor a szervezet inzulinérzékenysége alacsony. A fogyásban az segít, ha minél kevesebb inzulint kell termelnie a szervezetednek, amihez jobb a lassan felszívódó szénhidrát, tehát korpás keksz, nyers zöldség. A natúr zabpehely is jó, de a bolti zabkekszekben általában finomliszt és cukor is van, azzal vigyázz, nézd meg a címkét mindig.

2021. aug. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én már a sok sport miatt ezt elképzelhetetlennek tartom, de amíg nem edzettem ennyit, gyakran volt a regi kávé +peoteinszelet.
2021. aug. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gullón kekszek ? Van olyan szendvics kekszük is, mint a belvita-nak, csak nincs benne hozzaadott cukor.
2021. aug. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk attól a kalóriatartalmuk nem föltétlen kevesebb (gyakran zsírral pótolják az ízélményt), másrészt pedig ha cukormentes is, a liszttartalom miatt lehet gyorsan felszívódó. Szóval óvatosan kell ezekkel is bánni.
2021. aug. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!