Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen egészséges,kalóriaszegé...

Milyen egészséges,kalóriaszegény reggelit vigyek iskolába?

Figyelt kérdés
2021. aug. 29. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Zabpehely + joghurt + gyümölcs (eper, málna pl., fagyasztott)

Plusz egy kis édesítő bele. Ízre nem rossz, én szeretem, mondjuk reggel ilyeneket én sosem kívánok, de kinek mi. A málnában, eperben szerintem 100 gramm/ 50 kalóriánál nincs több, illetve a joghurt attól függ, átlagban 100 gramm/50-60 kalória, de szerintem a sovány natúr joghurtokban még annál is kevesebb van. Zabpehely meg szerintem kb. 100 gramm/375 kcal. Most ki milyen arányban szereti az ilyet, de szerintem viszonylag tök kalóriaszegény, reggelinek szerintem tökéletes lehet, ha szereted az ilyet.


Illetve én anno olyat is csináltam, amiben azt hiszem zabpehely volt, túró, egy kis víz és kakaópor. Az is finom volt. Plusz egy kis édesítő bele.

2021. aug. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%
A szendvics is tökéletesen megfelel, csak 1 db legyen és tegyél bele zöldséget is.
2021. aug. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%
Teljes kiörlésű zsömléből szenya. Sonka, sajt, zöldségek bele. Esetleg tükör tojást is tehetsz bele. Nagyon laktató lesz így reggelire és sokáig nem lesz éhség érzeted tőle az tuti. Én ezt eszem mindig, hétvégente.
2021. aug. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!