Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kezdő kalóriaszámláló vagyok....

Molnarmarcell21 kérdése:

Kezdő kalóriaszámláló vagyok. Jól számoltam?

Figyelt kérdés

[link]

Ez azt mondja, hogy 100 g spárgában 29 kcal van.

Ez azt jelenti, hogy ha kb. 1 kg-ot megennék belőle, akkor csak 290 kcalt fogyasztanék? Tehát 5 kg spárga után még mindig csak 1450 kcalnál tartanék?


2021. szept. 12. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az uborka is ilyen szuper.
2021. szept. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Oké, egy utolsó kérdés:

Itt van ez a brokkoli, 24 kcal / 100 g. [link]

Megfőzök belőle 5 kg-ot (1200 kcal) és megeszem. Másnapra valóban nem hogy 5 kg-gal nehezebb lennék, hanem még fogynék is?

2021. szept. 13. 06:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Másnapra még nem ér végig, és ugyan pár napig lehet így enni, de a szervezet elég gyorsan hiányolni fog anyagokat, amit te kínzó éhségként fogsz érezni.
2021. szept. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért csak egy fajta ételt akarsz enni?
2021. szept. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem csak egyféle ételt tervezek enni, csak irreálisnak tűnik, hogy megehetek 5 kg brokkolit vagy zöldbabot és attól fogynék, míg 0,5 kg csokitól meg híznék.
2021. szept. 13. 19:12
 6/9 Kupai János válasza:
50%
Szia! Ha a fogyás a célod,mert gondolom nem akarsz hízni az tuti! Sokan mondják mind1 mit eszel,csak a makrókra figyelj! Én az egészséges kajákat ajánlom.pld.:Ha vagy 70kg,akkor vigyél be napi max 70 gr zsírt max 140gr fehérjét és 140gr szénhidrátot. Ennyi az igényed! Ha fogyni szeretnél,akkor temészetesen kevesebb zsír olyan napi 40-50gr. Szénhidát is lehet jóval kevesebb az a lényeg,hogy többet égess el,mint amennyit beviszel! A fehérje legyen magas!
2021. szept. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért 5 kg brokkolit nem eszik az ember.És magas a víz meg a rosttartalma is.Ha sokat eszel belőle,a nagyja részét kipisiled és másnap vastagabb lesz a kábel is .A csokira ez nem igaz
2021. szept. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6-os:

Ezt a makrózást nagyon félre értik. Nem azon múlik, hogy helyesen állítod-e be őket. Gondolj bele, magas szénhidrát és alacsony zsírtartalmú növényi étrenden lehet fogyni? Igen. És alacsony ch magas zsírtartalmú ketó féle étrenddel? Azzal is. Akkor miféle helyes makró beállításról beszélünk?

2021. szept. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez mind igaz. Ha csak főzös és nem sütöd pl zsíadékon akkor ezek ilyen szuperfood-ok kalória szempontból. Kígyóuborka, cukkini, zellerszár mind ilyen még. Nyugodtan egy étkezéshez megehetsz 3-400 grammot és jól el fog telíteni. A súly másnapra nem lesz ugyanannyi, de hosszútávon ugye kiürül belőled. 3-4 nap (nálam pl) a kaják átfutási ideje. olyankor látszik meg ha megeszem 2 tortát vagy ha mondjuk egy hétig nagyon kényszeresen odafigyelek.


(tudom hogy a krédés nem erre vonatkozott de nyilván ne csak ilyeneket egyél, kellenek fehérjék zsírok szénhidrátok vitaminok stb, szóvla ha szeretsz térfogatban sokat enni akkor az étkezések mellé pakolj ilyen zöldségeket)

2021. szept. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!